Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 15.09.2017 15:37
Destiny 2 to największa premiera tego roku
690V

Destiny 2 to największa premiera tego roku

Destiny 2 to największa premiera w tym roku. Nowa gra wyprodukowana przez Bungie i wydana przez Activision okazała się wielkim sukcesem. Co raczej dla nikogo zaskoczeniem nie jest.

Destiny 2 to ogromny hit, który nie tylko zadowolił recenzentów i graczy, ale przyciągnął do siebie wielkie tłumy. Gra już jest bardzo dobra (choć dla niektórych to tylko aktualizacja "jedynki"), ale wraz z nowymi aktualizacjami powinna stać się jeszcze lepsza.

Destiny 2 - pierwszy raid zaliczony. Odblokowano mapę PvP

Activision w oficjalnym komunikacie poinformowało, że Destiny 2 pod kątem sprzedanych egzemplarzy i frekwencji graczy na serwerach pobiło pierwszą część wielkiej marki. Ten ogromny sukces firma zawdzięcza wielkiej sprzedaży przedpremierowej. Jednak nie tylko. Destiny 2 chwilę po premierze cieszyło się wielką popularnością. Wspominaliśmy wcześniej o pobitym rekordzie - 9 września na serwerach gry znajdowało się jednocześnie 1.2 miliona graczy. Podobnie wysoka frekwencja (czyli milion graczy) utrzymywała się przez 8 dni pod rząd. Gdyby tego było mało, już za czasu otwartych testów beta, Destiny 2 było jedną z najchętniej oglądanych gier na Twitchu. Po premierze było tylko lepiej, bo produkcja szybko stała się najpopularniejsza. A jeśli zwrócimy uwagę jedynie na PlayStation Store, to tam również gra okazała się najchętniej kupowaną pozycją tego roku. Przy tym wszystkim nie należy zapominać, że gra pojawi się jeszcze na PC, co też na pewno przyczyni się do jeszcze większej popularności.

Destiny 2 zadebiutowało 6 września i od tamtej pory cieszy się dużym uznaniem wśród graczy i krytyków. Choć przed premierą opinie były różne, zwłaszcza po testach beta. Gracze nie widzieli zbyt wiele nowości poprzednika i traktowali kontynuację jako większy dodatek. Bungie jednak ciągle pracuje nad nową zawartością, więc możemy spodziewać się jeszcze większej jakości. Tymczasem podrzucamy fragment rozgrywki ujęty na PlayStation 4 Pro.

Destiny 2 - fragment rozgrywki

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/destiny-2-biggest-launch-week-record-digital-sales-engagment/

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 wideo

Nie przegap