Jakub Barwiak Jakub Barwiak 15.09.2017 11:33
Tomb Raider Reboot. Zwiastun już wkrótce
727V

Tomb Raider Reboot. Zwiastun już wkrótce

W przyszłym roku do kin trafi nowa wersja filmowej adaptacji Tomb Raidera. Dotychczas mogliśmy zapoznać się jedynie ze zdjęciami promocyjnymi, prawdopodobnie jednak wkrótce ujrzymy pierwszy zwiastun produkcji.

Za reboot marki odpowiada norweski filmowiec Roar Uthaug (Fala), w roli głównej wystąpi Alicia Vikander (Ex Machina, Kryptonim U.N.C.L.E.). Co istotne film nie będzie opowiadał swojej historii, czerpiąc przy tym pomysły z serii gier, ma on być adaptacją gry z 2013 roku, autorstwa Crystal Dynamics. Sprawi to, iż obraz będzie klasyczną adaptacją gry video, oraz jednocześnie filmu typu origin story.

Warner Bros. ma ekranizację gry, Netflix ekranizację książki

Nowy Tomb Raider ma trafić do kin wiosną przyszłego roku. W czasie festiwalu filmowego w Toronto, Alicia Vikander udzieliła wywiadu Ottawa Sun, w którym powiedziała, iż zwiastun ukaże się w przeciągu dwóch tygodni, zdradziła również kilka informacji dotyczących filmowych przygód Lary Croft.

To będzie opowieść o byciu młodą, o tym, że nie wiesz jakie życie toczy się przed Tobą. Zadajesz sobie pytania, co chcesz zrobić, co powininnaś zrobić, a to nie są łatwe pytania dla nastolatki. Jest wiele presji, opowiemy historię dorastania znanej bohaterki, mamy nadzieję, że pokażemy kilka nowych rzeczy, których nie widzieliśmy wcześniej.

Z pewnością dobrą wiadomością, jest fakt, iż w najbliższych tygodniach powinniśmy zobaczyć zwiastun nowego Tomb Raidera. Być może będziemy mogli go oglądać przed nowym Kingsmanem i Blade Runnerem, które również są produkcją Warner Bros. Zastanawiający jest jednak fakt, dlaczego wytwórnia nie chciała promować swojego filmu na podstawie gry video na Comic-Conie w San Diego, które wydawało się być dobrą okazją do prezentacji licznych materiałów z filmu.

Źródło: http://screenrant.com/tomb-raider-movie-reboot-trailer-release-date/

Tagi: alicia vikander tomb raider warner bros

Nie przegap