Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 15.09.2017 08:57
Dishonored: Death of the Outsider już dostępne
496V

Dishonored: Death of the Outsider już dostępne

Dishonored: Death of the Outsider ma dzisiaj premierę. Twórcy przygotowali z tej okazji zwiastun premierowy. Jak zwykle możemy przyjrzeć się rozgrywce i wyjątkowo zapowiadającej się fabule.

Dishonored: Death of the Outsider to samodzielny dodatek, choć twórcy wolą nazywać grę jak pełnoprawną. Jeśli sugerować się ich słowami, nie trzeba znać poprzedników, aby przy nowej grze bawić się dobrze. Oczywiście znajomość wciąż jest lepsza niż jej brak, tym bardziej, że mamy do czynienia z postaciami, które pojawiły się w poprzednikach.

Dishonored: Death of the Outsider - kim jest tytułowy Odmieniec?

Dzisiaj jest dzień, w którym debiutuje Dishonored: Death of the Outsider. Twórcy z tej okazji przygotowali premierowy zwiastun, który po raz kolejny zapoznaje nas charakterem rozgrywki i daje przedsmak tego, co czeka nas w fabule. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że tytułowego Odmieńca nie trzeba będzie zabijać - twórcy po prostu dają nam w temacie zabijania bądź braku tegoż totalną swobodę. Zwiastun znajduje się poniżej.

Dishonored: Death of the Outsider - zwiastun premierowy

Dishonored: Death of the Outsider możecie zakupić w tym miejscu, w cenie 129 złotych. Dostępny jest jeszcze pakiet, w którym znajdziecie również drugą część gry w standardowej edycji. Jest on oczywiście znacznie droższy - znajdziecie go tutaj, w cenie 289 złotych. Poza grą i dodatkiem znajduje się tam jeszcze Pakiet cesarskiego zabójcy.

Tagi: arkane studios Bethesda Dishonored: Death of the Outsider playstation 4 wideo

Nie przegap