Jakub Barwiak Jakub Barwiak 14.09.2017 22:18
Nowy Terminator wyreżyserowany przez twórcę Deadpoola
555V

Nowy Terminator wyreżyserowany przez twórcę Deadpoola

Potwierdziły się doniesienia sprzed kilku tygodni, które mówiły o tym, iż James Cameron planuje zaangażować reżysera pierwszego Deadpoola do pracy nad nowym Terminatorem.

Tim Miller oficjalnie na pokładzie okrętu Terminator 6. Po kilku, nieudanych próbach powrotu do marki do chwały, prawa do niej wracają w końcu do reżysera dwóch pierwszych części – Jamesa Camerona.

Arnold Schwarzenegger szykuje się do powrotu do Terminatora

Gdy pojawiły się informacje dotyczące planowanego rebootu Terminatora (prawdopodobnie usunięcie z kanonu wszystkich części po Terminatorze 2), za który miałby odpowiadać James Cameron, z produkcją zaczęto łączyć Tima Millera – reżysera Deadpoola. Od czasu pojawienia się pierwszych plotek nie było jednak oficjalnego potwierdzenia, aż do dzisiaj. Wszystko dzięki wytwórni Skydance, która w mediach społecznościowych ogłosiła ten fakt.

Teraz gdy Tim Miller został oficjalnie ogłoszony reżyserem, fani mogą być podekscytowani tym, co reżyser Deadpoola da odnowionej marce. Jego doświadczenie wypracowane w Blur Studios – firmie odpowiedzialnej za sceny w Avatarze, zwiastuny do gier Star Wars i serii Batman: Arkham – daje wielkie możliwości Cameronowi i Millerowi właśnie, a to z pewnością jest ekscytujące.

Jako, że Miller nie był oficjalnie powiązany z całym projektem, nie zdradzał on do tej pory swoich planów co do marki, jedynie James Cameron podzielił się kilkoma informacjami. Planuje on nową trylogię filmów o Terminatorze, którą zapoczątkuje właśnie film Millera. Trylogia ta ma być atrakcyjna dla współczesnego widza, jednak z elementami znanymi z poprzednich części. Potwierdzono już, że w Terminatorze 6 zobaczymy Arnolda Schwarzeneggera.

Wspólna konferencja Millera i Camerona zaplanowana jest na przyszły tydzień, być może wtedy poznamy szczegóły nowe trylogii, oraz wizję obu panów na film.

Źródło: http://screenrant.com/terminator-6-director-tim-miller/

Tagi: james cameron skydance terminator 6 tim miller

Nie przegap