Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.09.2017 19:20
Assassin's Creed Origins. Fabularny zwiastun przedstawia Zakon Starożytnych
738V

Assassin's Creed Origins. Fabularny zwiastun przedstawia Zakon Starożytnych

Assassin's Creed Origins doczekało się nowego zwiastuna fabularnego. Ten ujawnia istnienie złowrogiego zakonu, z którym zmierzymy się podczas przygody. Nie zabrakło również scen z bezpośredniej rozgrywki.

Assassin's Creed Origins ma nadać powiew świeżości całej serii. Twórcy walczą o drugie życie dla całego cyklu. Trafimy więc do starożytnego Egiptu i otrzymamy wielki, tętniący życiem świat. Sama gra ma również mocno skręcić w stronę RPG i zaoferować zupełnie przemodelowany system walki. Czy to wystarczy, aby fani znów poczuli ekscytację kolejnymi przygodami w tym uniwersum?

Assassin's Creed Origins - zwiastun "Maski Konspiracji" z polskim dubbingiem

Assassin's Creed Origins wczoraj przedstawiło mroczny i tajemniczy zwiastun o nazwie "Maski Konspiracji". Teraz pora na ujawnienie bezwzględnego zakonu starożytnych. Ci odegrają istotną rolę w historii gry i poszukują mocy starożytnych bogów. Zapowiada się, że weźmiemy udział w wielkim konflikt, który odciśnie swoje piętno na całym starożytnym Egipcie.

Assassin's Creed Origins - zwiastun gry "Zakon Starożytnych"

Zakon Starożytnych kontroluje cały Egipt i prowadzi krucjatę mającą sprawić, że ich władza będzie nieskończona. Nowy zwiastun ukazuje też fragmenty gry. Możemy więc zobaczyć w akcji różne urywki i sprawdzić jak wygląda walka czy bitwy morskie.

Assassin's Creed Origins pojawi się na rynku w dniu 27 października.

Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)

Tagi: assassin's creed origins playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo

Nie przegap