Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 14.09.2017 17:15
Limitowane PS4 dla każdego fana Call of Duty: WW2
951V

Limitowane PS4 dla każdego fana Call of Duty: WW2

PlayStation 4 z racji zbliżającej się premiery Call of Duty: WW2 otrzyma specjalną wersję konsoli i zestawy z grą. Zobaczcie co szykuje dla nas Sony i Activision.

Call of Duty: WW2 zbliża się do nas wielkimi krokami. Premiera odbędzie się w dniu 3 listopada i ma być hucznym wydarzeniem. Najnowsza odsłona tego wieloletniego cyklu otrzyma również własną, limitowaną wersję konsoli PlayStation 4, która trafi do sprzedaży w tym samym dniu co produkcja Activision.

Kolejne Call of Duty będzie w czasach współczesnych?

W skład nowego zestawu wejdzie konsola PlayStation 4 z dyskiem 1TB. Całość będzie udekorowana zielonym kamuflażem i otrzyma stosowną wersję kolorystyczną pada DualShock 4 oraz standardową kopię gry Call of Duty: WW2

Twórcy przypominają również, że każdy posiadacz Call of Duty: WW2 grający na PlayStation 4 może liczyć na wcześniejszy dostęp do map z DLC i cieszyć się nimi na 30 dni przed konkurencją. Każdy zestaw z konsolą i grą oferuje również dostęp do cyfrowych dodatków:

  • Divisions Pack
  • Nazi Zombies Pack
  • Weapon Unlock Token

Poniżej jeden z pierwszych zwiastun, a w galerii znajdziecie więcej obrazków przedstawiających wyjątkową edycję PlayStation 4.

Call of Duty: WW2 - oficjalny zwiastun gry

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/09/14/introducing-the-limited-edition-call-of-duty-wwii-ps4-bundle/

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 galeria Sledgehammer Games

Nie przegap