Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.09.2017 14:12
Dragon Ball FighterZ - walki, personalizacja postaci, hub i wiele więcej
446V

Dragon Ball FighterZ - walki, personalizacja postaci, hub i wiele więcej

Dragon Ball FighterZ zalało serwis YouTube materiałami z zamkniętej bety, do której dostęp mają już niektórzy z graczy. Dzięki temu możemy zobaczyć kilka nowości.

Dragon Ball FighterZ jawi się jako spełnienie marzeń każdego fana magni i anime z mega popularnej serii Dragon Ball. Gra jednocześnie ma zadowolić weteranów bijatyk, ale nie zniechęcić też fanów serii, którzy z bijatykami nie mają zbyt wiele do czynienia. Jednocześnie gra świetnie wygląda, ale co się dziwić - odpowiadają za nią deweloperzy z Arc System Works, którzy obecnie wiodą prym w temacie podobnych bijatyk.

Dragon Ball FighterZ. Poznajcie bohaterów gry

Dzisiaj możemy zerknąć na kilka materiałów z Dragon Ball FighterZ. Rzecz dotyczy zamkniętych testów beta, do których mają dostęp już niektórzy z graczy. Na pierwszy ogień idzie 18 minut z rozgrywki. Na poniższym wideo możemy zobaczyć jak wygląda baza wypadowa, z której rozpoczniemy większość aktywności.

Dragon Ball FighterZ - 18 minut rozgrywki z zamkniętej bety

Oprócz tego możemy po raz kolejny zerknąć na walki poszczególnymi postaciami czy opcje personalizacji. Wszystko to zobaczymy na powyższym oraz poniższym materiale wideo.

Dragon Ball FigterZ - 15 minut rozgrywki z zamkniętej bety

Na koniec pozostają dwa nagrania, które pokazują walkę pomiędzy dwoma graczami. W ramach przypomnienia: te odbywają się w wariantach 3 na 3.

Dragon Ball FigterZ - tryb Versus pomiędzy dwoma graczami

Dragon Ball FigterZ - fragment rozgrywki

Zamknięte testy beta oficjalnie rozpoczną się 16 września i potrwają do 17 września. Rejestrować się możecie w tym miejscu. Jeśli robiliście to wcześniej, sprawdźcie skrzynki mailowe. Powinniście tam otrzymać informację o tym czy się dostaliście i - w razie skończenia się ograniczonych miejsc, również informację o takowej sytuacji. Informujemy, że oddanie komuś kodu skutkuje dyskwalifikacją z uczestnictwa. Premiera Dragon Ball FighterZ przewidziana jest na początek przyszłego roku.

Tagi: Arc System Works Bandai Namco beta Dragon Ball FighterZ playstation 4 wideo