Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.09.2017 13:03
Spintires MudRunner otrzymało datę premiery i epicki zwiastun
500V

Spintires MudRunner otrzymało datę premiery i epicki zwiastun

Spintires MudRunner to rozszerzona edycja symulatora, który trafi na PlayStation 4. Twórcy udostępnili nowy zwiastun, który w epicki sposób ukazuje zmagania pojazdów z błotem.

Spintires MudRunner to niezależny hit z PC, który zyskał tam sobie wielką popularność. Gra należy do gatunku symulatorów, a jej głównym założeniem jest zasiadanie za kierownicą wszelakich pojazdów (począwszy od jeepów terenowych, a kończąc na ogromnych ciężarówkach) i zmaganie się z ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Gra zyskała sobie uznanie w dużej mierze dzięki realistycznym efektom błota.

Spintires: Mudrunner trafi na PS4

Spintires MudRunner zaoferuje nam różne tryby zabawy. Będziemy mogli grać samodzielnie, bądź z maksymalnie trzema znajomymi w ramach kooperacji. Do wyboru dostaniemy 6 otwartych map, na których będziemy mogli podjąć się wielu wyzwań - przejeżdżanie przez głęboką i porywistą rzekę, zjeżdżaniu wzdłuż stromego klifu, czy przez mocno podmokłe obszary. W trakcie zabawy zostanie przetestowana nasza cierpliwość i zręczność, ale będziemy musieli też kontrolować stan pojazdu. Nowa wersja ma charakteryzować się jeszcze lepszą grafiką i fizyką, względem tego co było w standardowej wersji.

Spintires MudRunner na nowym zwiastunie

Powyższy zwiastun zawiera narrację doświadczone kierowcy, który zmaga się z podobnymi przeciwnościami w rzeczywistości. Spintires MudRunner ma pojawić się 31 października tego roku. Na zamówienia do Polski trzeba jeszcze poczekać, ale możliwość składania zamówień przedpremierowych, pojawi się na oficjalnej stronie.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Oovee Games Studio playstation 4 Spintires: MudRunner wideo

Nie przegap