Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.09.2017 09:49
Dragon's Crown może pojawić się na PS4
388V

Dragon's Crown może pojawić się na PS4

Dragon's Crown pojawiło się wcześniej na PlayStation 3 i PlayStation Vitę, ale okazuje się, że być może pojawi się jeszcze na PlayStation 4. Tak przynajmniej wynika z wycieku.

Dragon's Crown było pierwotnie wydawane przez Nippon Ichi Software. Umowa pomiędzy tym wydawcą a studiem deweloperskim się skończyła, więc prawa do marki wykupił Atlus. Gra przez jakiś czas nie była dostępna w PlayStation Store, ale później powróciła, w atrakcyjnej cenie.

Dragon's Crown wróciło do PS Store

Teraz być może doczekamy się Dragon's Crown w wersji na PlayStation 4. Tak przynajmniej wskazuje strona poświęcona tegorocznemu Tokyo Game Show i Atlusowi. Pojawił się na niej banner, na którym widoczna była gra w wersji na PS4 Pro.

Więcej informacji jeszcze nie ma, więc pozostaje czekać na nowy numer Famitsu. Jeśli nie mieliście do czynienia z tą produkcją, to jest to gra łącząca cechy beat 'em up, gier platformowych oraz RPG. Jest to gra twórców Odin Sphere, więc również tutaj mamy do czynienia z wyjątkowym stylem graficznym. Ponadto, deweloperzy położyli mocny nacisk na współpracę pomiędzy graczami. Poniżej znajdziecie zwiastun skupiający się na postaci czarodziejki.

Dragon's Crown - zwiastun czarodziejki

 

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1433062

Tagi: Atlus Dragon's Crown playstation 4 Vanillaware

Nie przegap