Daniel Stroński Daniel Stroński 13.09.2017 23:26
Redout. Nowy Wipeout z magicznym 1080p/60fps, nadchodzi łatka pod PS VR
468V

Redout. Nowy Wipeout z magicznym 1080p/60fps, nadchodzi łatka pod PS VR

Redout ma być odpowiedzią na prośby graczy, którzy pokochali serię Wipeout i szukają podobnych doznań. Wipeout Omega Collection za nami, czas na coś nowego! 

Futurystyczne wyścigi niemożliwie szybkich maszyn wracają do łask? Wydane nie tak dawno Wipeout Omega Collection zebrało rewelacyjne oceny i chociaż jest tak naprawdę paczką remasterów starszych odsłon, sprzedało się świetnie. Teraz na swój kawałek tortu połasiła się gra Redout.

Nasza recenzja Wipeout Omega Collection

Redout niedawno miało swoją premierę i jeśli nie jesteście pewni, czy produkcja trafi w Wasze gusta, oceny na poziomie 90% oraz liczne pochwały od fanów Wipeoutów i F-Zero mówią same za siebie. Nie ma jednak dobrego Wipeouta (czy innych ultraszybkich wyścigów) bez wyjątkowo płynnej rozgrywki. Ekipa z Digital Foundry zajęła się sprawdzeniem płynności i rozdzielczości na konsolach. Jak tytuł sprawuje się na PlayStation 4 i PS4 Pro?

Cóż - świetnie! W obu przypadkach mówimy o natywnej rozdzielczości 1080p, przy czym stopień detali jest porównywalny z pecetowymi ustawieniami poziomu "Epic". Obie wersje PS4 celują również w 60 klatek na sekundę - model Pro utrzymuje tę liczbę niemal bez jakichkolwiek spadków, z kolei standardowa wersja konsoli oferuje framerate na poziomie 45-50 klatek. Warto też dodać, że najbliższy miesiąc ma przynieść darmową łatkę dla PlayStation VR!

Redout - analiza techniczna

 

Źródło: YouTube (DigitalFoundry)

Tagi: 34BigThings 505 Games digital foundry playstation 4 playstation 4 pro Redout wideo

Nie przegap