Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.09.2017 20:01
Rocket League z wielką, jesienną aktualizacją
506V

Rocket League z wielką, jesienną aktualizacją

Do Rocket League zmierza masa nowości. Twórcy w ramach nadchodzącej jesieni obdarują graczy dodatkową zawartością. Będzie to świetna okazja, aby wrócić do tego tytułu lub przygotować się na nadchodzący szósty sezon.

Rocket League swoim sukcesem zaskoczyło samych twórców. Ci obiecali, że dopóki ludzie grają w ich tytuł, to ten będzie otrzymywał nową zawartość. Ne rzucali słów na wiatr i kolejne nowości nieustannie trafiają do gry. Teraz pora na znaczącą aktualizację z okazji tegorocznej jesieni. 

Rocket League wprowadza automatyczne bany

Rocket League z okazji jesieni otrzyma nowe warianty aren. Na użytkowników czeka też mapa Farmstead. Będzie to ograniczona czasowo arena dostępna we wszystkich trybach gry. Gracze trafią na skąpaną w słońcu farmą podczas okresu zbiorów.

Studio obiecuje liczne poprawki, które uprzyjemnią rozgrywkę. Możemy liczyć na większą ilość wydarzeń ograniczonych czasowo, które nagrodzą wytrwałych fanów specjalnymi nagrodami. Do gry trafią też przedmioty o nazwie "Decryptors". Te pozwolą odblokować każdą ze skrzynek. Otrzymamy też ich nowy rodzaj "Accelerator Crate".

Otrzymamy możliwość wylosowania nowego i rzadkiego auta - Battle-Car Jäger 619 RS oraz lakieru. 

Do produkcji trafi również kilka nowych kosmetycznych efektów. Gracze będą mogli zdobyć nowy ślad pozostawiany przez nasz pojazd.

A także nowy efekt dopalacza

Lub unikalną animację po strzeleniu gola. Ta będzie wyglądać niczym eksplodujący popcorn.

W skrzynkach znajdą się również animowane koła.

To nie koniec nowości. Studio przedstawia tryb Director Mode. Będzie on nowym sposobem oglądania meczy. Sterowana przez  sztuczną inteligencję kamera ograniczy spektakl do najważniejszych momentów. Algorytm ma nawet przewidywać przyszłe strzały i zawczasu ustawiać się pod najlepszym kątem. Na razie mowa tutaj o wersji beta tej funkcjonalności.

Twórcy obiecują również 90 nowych przedmiotów i przezroczyste obramowanie bramek,  aby ułatwić grę bramkarzom. Zapowiadają też szósty sezon gry. Poniżej zwiastun prezentujący aktualizację.

Rocket League - jesienna aktualizacja

 

Źródło: https://www.rocketleague.com/game-info/autumn-update/

Tagi: autumn update playstation 4 Psyonix Rocket League wideo

Nie przegap