Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.09.2017 19:22
Ghost Recon Wildlands. Beta i rozgrywka trybu PvP "Wojny Duchów"
441V

Ghost Recon Wildlands. Beta i rozgrywka trybu PvP "Wojny Duchów"

Ghost Recon Wildlands pozwoli w tym miesiącu przetestować największą nowość zmierzającą do gry. Chodzi oczywiście o wyczekiwany tryb PvP, który sprawdzimy pod koniec września. Ubisoft prezentuje rozgrywkę i zaprasza do otwartych testów.

Ghost Recon Wildlands doczeka się już niedługo najbardziej wyczekiwanej nowości, o którą prosili gracze. Ubisoft słucha fanów i na jesień udostępni im pełnoprawny tryb PvP. Przed premierą otrzymamy możliwość przetestowania nowego wariantu zabawy. Otwarta beta rozpocznie się 21 września i potrwa do 25 dnia tego miesiąca. Nie będzie ona wymagała posiadania podstawowej gry, więc w zabawie uczestniczyć będą mogli wszyscy posiadacze PlayStation 4.

Ghost Recon Wildlands - tryb PvP jeszcze w tym roku

Ghost Recon Wildlands pozwoli zawalczyć z innymi graczami w specjalnym trybie Wojny Duchów. Będzie to taktyczna rywalizacja między drużynami składającymi się z czterech członków. Podczas testów wypróbujemy osiem map i sześć klas postaci. Poniżej nagranie prezentujące rozgrywkę w akcji.

Ghost Recon Wildlands - Rozgrywka z DLC "Wojny Duchów"

Ghost Recon Wildlands w trybie Wojny Duchów pozwoli nam wcielić się w dwanaście różnych klas. Dodatkowo będą one podzielone na kilka typów. Nowy zwiastun przybliża współpracę i odmienność danych postaci.

Ghost Recon Wildlands - zwiastun klas z "Wojny Duchów"

Otwarta beta, w której udział będą mogli wziąć wszyscy gracze będzie miała miejsce w dniach 21-25 września. Będzie to świetna okazja, aby wypróbować taktyczne boje 4v4 i sprawdzić, co czeka nas po premierze DLC.

Ghost Recon Wildlands - zwiastun otwartej bety trybu "Wojny Duchów"

Ghost Recon Wildlands - rozgrywka z trybu 4v4

 

Źródło: http://blog.ubi.com/ghost-recon-wildlands-ghost-war-pvp-open-beta-details-class-tactics/

Tagi: beta dlc Ghost Recon Wildlands playstation 4 Ubisoft wideo wojny duchów

Nie przegap