Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.09.2017 18:08
For Honor przedstawia nowy tryb. Przygotujcie się na Hołd
305V

For Honor przedstawia nowy tryb. Przygotujcie się na Hołd

Wojna między rycerzami, wikingami i samurajami trwa w najlepsze. For Honor rozrasta się i przedstawia nowy tryb zabawy skupiony na drużynowej rywalizacji.

 

For Honor w ramach trzeciego sezonu gry zaoferuje graczom mnóstwo darmowych atrakcji. Mowa tutaj o kolejnych bohaterach i arenach. Twórcy poprawiają też balans i łatają błędy, a teraz przedstawiają nowy tryb o nazwie Hołd. Będzie to rywalizacja dwóch drużyn o dominację nad mapą.

For Honor skompromitowane podczas ostatniego turnieju ESL

For Honor w trybie Hołd przedstawi zmagania dwóch drużyn. Każda z nich ma liczyć czterech członków. Naszym zadaniem będzie przejąć określone punkty na mapie w formie świątyń. Zdobywając je i składając ofiarę możemy liczyć na pomocne bonusy. Mowa tutaj o zwiększonych obrażeniach całej drużyny lub lepszej obronie.

For Honor - tryb Hołd

For Honor w trybie Hołd przedstawi taktyczne podejście do rozgrywki i zmusi graczy do efektywnej współpracy.

To oczywiście nie koniec rozwijania gry. Ubisoft ma ogromne plany związane z tą produkcją. Użytkownicy mogą liczyć na dedykowane serwery i ogólną poprawę architektury sieciowej. Gra ma również cały czas otrzymywać nową zawartość, która będzie dostępna dla wszystkich za darmo.

Źródło: YouTube (Ubisoft US)

Tagi: For Honor playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo

Nie przegap