Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.09.2017 17:21
Sony London Studio pracuje nad kolejnymi grami dla PS VR
420V

Sony London Studio pracuje nad kolejnymi grami dla PS VR

Sony London Studio to jedna z ekip mająca dostarczyć posiadaczom PS VR nowe gry od Sony. Twórcy zaczęli szukać pracowników i zamieścili wpis zachęcający do wysyłania CV.

Ostatnim tytułem Sony London Studio było PlayStation VR Worlds. Produkcja składała się w sumie z kilku minigier i dem technologicznych mających przedstawić graczom potencjał tkwiący w wirtualnej rzeczywistości. Kolejne projekty już się tworzą, a studio poszukuje świeżych pracowników i animatorów.

Nasza recenzja PlayStation VR Worlds

Sony obiecało dostarczyć użytkownikom PS VR dużo nowych gier. Jedną z ekip oddelegowanych do tworzenia softu pod VR zostało Sony London Studio. Ekipa ma już doświadczenie, które wykorzysta w nowych grach, a teraz poszukuje więcej rąk do pracy.

Sony London Studio w przeszłości dostarczyło posiadaczom PlayStation 2 drugą odsłonę serii The Getaway. Gra nie okazała się jednak sukcesem i studio zostało sprowadzone do trzaskania kolejnych części muzycznego cyklu Singstar i gier na kamerę EyeToy. W między czasie wydali też kilka eksperymentalnych projektów na PSP i PS Move oraz stworzyli darmowe The Playroom pozwalające zapoznać sięz możliwościami kontrolera DualShock 4 i PS Camera. Miejmy nadzieję, że ich nowe tytuły będą czymś nieco większym i bardziej ambitnym.

PlayStation VR Worlds - zwiastun

Źródło: Twitter (Sony London Studio)

Tagi: playstation 4 playstation vr PlayStation VR Worlds Sony Interactive Entertainment sony london studios wideo

Nie przegap