Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.09.2017 09:48
Okami HD na PS4 - zwiastun, galeria i edycja limitowana
421V

Okami HD na PS4 - zwiastun, galeria i edycja limitowana

Okami HD w wersji na PlayStation 4 zostało wczoraj oficjalnie potwierdzone. Poznaliśmy datę premiery i pierwsze szczegóły, a dzisiaj pora na zwiastun, galerię i edycję limitowaną.

Okami HD na PlayStation 4 pojawiało się pierwotnie w przeciekach, aż do wczoraj kiedy zostało oficjalnie potwierdzone. Tym samym poznaliśmy datę premierę, orientacyjną cenę pudełkowej i cyfrowej wersji oraz dowiedzieliśmy się, że twórcy szykują rozdzielczość 4K.

Okami HD na PS4 potwierdzone

Dzisiaj pora na pierwszy zwiastun, galerię i limitowaną edycję Okami HD, o której na ten moment wiemy tyle, że pojawi się w Japonii. Niemniej, warto na nią zerknąć bo prezentuje się ładnie, choć można było spodziewać się czegoś lepszego. Jej cena ma wynosić jakieś 5000 jenów.

Jest też pierwszy zwiastun nowego Okami HD. Ten przedstawia początek przygody, czyli moment, w którym wszystko się zaczęło. Widać na nim jak Susano - potomek wielkiego wojownika - niszczy pieczęć i tym samym ściąga na krainę przerażającą klątwę.

Okami HD na PS4 - pierwszy zwiastun

W galerii poniżej znajdziecie też pierwsze zrzuty ekranu. Możemy na nich sprawdzić jak gra wygląda w najwyższej rozdzielczości. Nowa wersja Okami HD da nam możliwość wyświetlania obrazu również w formacie 4:3 i na dwóch zrzutach ekranu ujęto różnice pomiędzy szerokim trybem, a kwadratowym. Okami HD ma pojawić się u nas 12 grudnia tego roku, ale póki co nie wiemy czy dostępna będzie wersja pudełkowa.

Tagi: Capcom clover studios galeria Okami HD wideo

Nie przegap