Daniel Stroński Daniel Stroński 12.09.2017 20:52
Fortnite niczym PlayerUnknown's Battleground. Premiera w tym miesiącu
592V

Fortnite niczym PlayerUnknown's Battleground. Premiera w tym miesiącu

Fortnite nie zwalnia tempa i przed premierą pełnej wersji jeszcze w tym miesiącu, uczestnicy wczesnego dostępu mogą już testować najnowszy ogromny tryb, gdzie z setki graczy wygra tylko jeden!

Fortnite dostępne jest we wczesnym dostępie, a już niebawem dostaniemy pełną wersję tego sieciowego survivala w kooperacji przeciw hordom zombie. Ta darmowa produkcja (jaką stanie się po premierze, na razie trzeba płacić za możliwość zagrania) dostała u nas mocne 8/10, a pełna wersja jest w stanie mocno podbić tę ocenę. Szczególnie, że zapowiedziano właśnie zupełnie nowy tryb!

Fortnite - recenzja wczesnego dostępu

Fortnite w swoich głównych trybach skupia się na współpracy między graczami w budowaniu fortu, a następnie bronienia go przez falami nieumarłych. Nowy tryb Battle Royal nie do końca się trzyma tych założeń, odrzucając kooperację i skupiając się na walce między graczami. Stu graczy na ogromnej mapie będzie próbowało utrzymać się przy życiu do końca, przy czym deweloper wcale nie zrezygnował tutaj z rozpoznawalnego dla gry budowania umocnień.

Fortnite - zwiastun

 

Pełna wersja gry będzie dostępna za dwa tygodnie, 26 września. Do tego czasu możecie skorzystać ze zniżek na pakiety fundatora, które nie będą dostępne po premierze pełniaka, a dają dostęp do rozmaitych paczek dodatków i pakietów specjalnej zawartości:

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Publishing playstation 4 wideo

Nie przegap