Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.09.2017 19:10
Śródziemie: Cień Wojny. Zobaczcie w akcji plemię dzikich orków
491V

Śródziemie: Cień Wojny. Zobaczcie w akcji plemię dzikich orków

Śródziemie: Cień Wojny kontynuuje serię zwiastunów o plemionach orków. Twórcy cyklicznie przybliżają nam różnorodne ugrupowania wrogów i teraz przyszła pora na dzikusów zamieszkujących tereny Śródziemia.

Śródziemie: Cień Wojny już niedługo pojawi się na rynku. Przekonamy się wówczas, czy będzie to godna kontynuacja. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że gra będzie posiadała mikropłatności oraz skrzynki. Dalej jednak ma to być produkcja dużo bardziej rozbudowana i stworzona na większą skalę niż pierwsza część. 

Śródziemie: Cień Wojny przedstawia orków ninja

Śródziemie: Cień Wojny doczekało się kolejnego materiału wideo poświęconego plemionom orków. Tym razem twórcy przybliżają istnych dzikusów. Polują oni na swe ofiary i w walce korzystają z ostrych kłów oraz pazurów niczym agresywne bestie. Będą to nieugięci przeciwnicy nie potrafiący spocząć póki nie dorwą swojego wroga.

Śródziemie: Cień Wojny - Dzikie plemię orków

Śródziemie: Cień Wojny wystawi przeciwko nam różne rodzaje orków. Każde plemię będzie posiadało własny styl walki oraz schemat zachowania. Nie obejdzie się więc bez odpowiedniego dostosowania swojej taktyki względem przeciwnikom.

Śródziemie: Cień Wojny pojawi się na PlayStation 4 w dniu 10 października.

Źródło: YouTube (Shadow of War)

Tagi: Monolith Productions playstation 4 Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros. Interactive wideo

Nie przegap