Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.09.2017 17:49
The Evil Within 2. Koszmar otrzymał świetnie wyglądający zwiastun
492V

The Evil Within 2. Koszmar otrzymał świetnie wyglądający zwiastun

The Evil Within 2 to oczekiwana kontynuacja całkiem udanego horroru, który cierpiał na problemy natury technicznej. Twórcy wyciągają jednak lekcję z poprzednika i obiecują poprawę każdego elementu gry.

The Evil Within 2 to horror z krwi i kości, gdzie czas gra na naszą niekorzyść. Ponownie wejdziemy do świata STEM, gdzie zmierzymy się z niewyobrażalnymi koszmarami. Nowy zwiastun prezentuje się naprawdę okazale i zwiastuje jedną z ciekawszych premier końcówki tego roku.

The Evil Within 2 i prawie godzina materiału z gry

The Evil Within 2 otrzymało świetny zwiastun. Ten nie dość, że jest niezwykle klimatyczny to i przedstawia wiele nowych scen wyrwanych z bezpośrednich fragmentów rozgrywki. Główny bohater wyruszy tym razem, aby odnaleźć i uratować swą córkę. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, a istna przeprawa pełna strachu i brutalnej walki.

The Evil Within 2 - zwiastun "Wyścig z czasem"

The Evil Within 2 ma być większe i lepsze od swojego poprzednika. Produkcja prezentuje się znacznie bardziej okazale pod względem technicznego wykonania. Otrzymamy też więcej swobody w działaniu. Etapy z gry mają być szersze i otwarte, pozwalając nawet zboczyć z określonej drogi do celu. Studio przewidziało również zadania dodatkowe i poukrywane sekrety. Całość jednak nadal ma być klimatycznym horrorem o ciężkiej atmosferze, gdzie liczy się nacisk na przetrwanie oraz oszczędzanie amunicji.

Premiera The Evil Within 2 odbędzie się w dniu 13 października.

Źródło: YouTube (Bethesda Softworks)

Tagi: Bethesda playstation 4 tango gameworks The Evil Within 2 wideo