Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.09.2017 12:38
Okami HD na PS4 potwierdzone
400V

Okami HD na PS4 potwierdzone

Okami HD na PlayStation 4 pojawi się jeszcze w tym roku - tak wskazują głosy z japońskiego czasopisma o grach. Poznaliśmy pierwsze szczegóły - rozdzielczość oraz cena zwykłej i limitowanej edycji.

Okami HD ostatnimi czasy przewija się w branży za sprawą przecieków. Najpierw usłyszało o tym Kotaku ze swojego zaufanego źródła, ale później przyszło potwierdzenie ze strony koreańskiego systemu zajmującego się ocenianiem gier. Takie donosy zwykle się sprawdzają, o czym świadczą kolejne donosy.

Okami HD na PS4 coraz pewniejsze

Teraz czas na oficjalną zapowiedź. Capcom zapowiedziało, że Okami HD pojawi się 21 grudnia tego roku na PlayStation 4. Póki co znamy jedynie datę premiery w Japonii, ale na oficjalną zapowiedź u nas nie trzeba będzie pewnie długo czekać. Gra pojawi się też na PC - dla użytkowników PC będzie to pierwsza oficjalna okazja do sprawdzenia tej wyjątkowej gry.

Co z zawartością? Z tego co na ten moment wiadomo wynika, że do wyboru będziemy mieli rozdzielczość 1080p i 4K, choć będziemy mogli również skorzystać z opcji 4:3. W zapowiedzi jest jeszcze mowa o powrocie mini gier obecnych podczas ekranów wczytywania, ale z drugiej strony nie ma nic o kontrolerach ruchowych. Dowiadujemy się też, że zwykła edycja kosztować będzie 2990 jenów, a limitowana 4990 jenów. Gra pojawi się w cyfrowej i pudełkowej wersji, ale tak jak było mówione wcześniej - są to informacje dotyczące Japonii. Na ten moment nie wiadomo co znajdzie się w limitowanej. Dla przypomnienia jak wygląda gra na PS3 może posłużyć poniższe wideo.

Okami HD - oficjalny zwiastun wersji PS4

 

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1431812&page=1

Tagi: Capcom clover studio okami hd playstation 4 wideo

Nie przegap