Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.09.2017 11:48
Destiny 2 - twórcy wyłączą dzisiaj serwery
906V

Destiny 2 - twórcy wyłączą dzisiaj serwery

Destiny 2 to wielki hit, ale standardowo jak każda gra ma swoje problemy. Twórcy więc wyłączą serwery, aby móc wprowadzić zmiany. Dzisiaj wieczorem nie pogramy przez 4 godziny.

Destiny 2 od momentu premiery wskoczyło na pierwsze miejsce listy najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii. I choć wynik nie jest tak imponujący jak w przypadku pierwszej części, to tylko dlatego, że nie uwzględniono sprzedaży egzemplarzy cyfrowych - a jak wiadomo dystrybucja cyfrowa staje się coraz popularniejsza. Kolejną rzeczą świadczącą o wielkiej popularności gry jest to, że w jednym momencie grało 1.2 miliona graczy.

Destiny 2 radzi sobie świetnie, ale gorzej niż część pierwsza

Twórcy Destiny 2 ujawnili niedawno listę znanych problemów, nad którymi będą w najbliższym czasie pracować. Wielu posiadaczy PlayStation 4 Pro donosiło o problemie powodującym wyłączanie się gry. W sprawie odezwało się samo Sony, które ogłosiło na twitterze, że wspólnie z Bungie pracują nad problemem. Widocznie pierwsze zmiany odczujemy już dzisiaj późnym wieczorem, bo serwery zostaną wyłączone w celu przeprowadzenia pierwszej konserwacji. Kiedy nie będziemy mogli pograć?

Konserwacja serwerów Destiny 2 rozpocznie się dzisiaj o godzinie 17:00 i potrwa do 21:00. Jeśli będziecie grać w czasie rozpoczęcia jej, dostaniecie jeszcze godzinę zanim zostaniecie wyrzuceni. Nie wiadomo jeszcze co dokładnie będzie naprawiane. Na pewno ma to związek z wprowadzeniem nowej zawartości, o których pisali ostatnio twórcy w ramach swoich planów na grę.

W tym samym czasie nie będą działać serwery Destiny, ale pewnie mało kto to zauważy. Poniżej z kolei znajdziecie nasz materiał z rozgrywki - tak wygląda i działa Destiny 2 na PlayStation 4 Pro.

Destiny 2 - rozgrywka na PS4 Pro

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-09-12-destiny-2-servers-will-be-down-for-four-hours-today

Tagi:

Nie przegap