Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.09.2017 20:17
Marvel vs. Capcom: Infinite. Spojrzenie na Iron Mana i wszystkie ataki specjalne
320V

Marvel vs. Capcom: Infinite. Spojrzenie na Iron Mana i wszystkie ataki specjalne

Marvel vs. Capcom: Infinite zadebiutuje już w tym miesiącu. Kolejna odsłona cenionej serii będzie również walką o utracone zaufanie części graczy.

Marvel vs. Capcom: Infinite ma premierę 19 września, a debiut tej bijatyki ma uniknąć bolączek jednej z wcześniejszych gier Capcom - Street Fighter V. Twórcy obiecują na start rozbudowany tryb fabularny i pełnoprawną drabinkę arcade, która ma zatrzymać przy produkcji osoby nie będące zainteresowane walkami sieciowymi.

Marvel vs. Capcom: Infinite - szczegóły na temat trybu arcade

Marvel vs. Capcom: Infinite zapowiada się jako częściowy krok w tył. Otrzymamy mniej postaci i na start powalczymy ledwie 30 zawodnikami. Walki będą się rozgrywać w wariantach 2v2 zamiast 3v3. Do gry wkroczą też kryształy wpływające na przebieg starć. Tytuł ma być również jeszcze bardziej zautomatyzowany i pozwalać na dłuższe wyprowadzanie kombinacji za pomocą jednego przycisku. Twórcy jednak słuchają graczy, co widać po zmianie twarzy części postaci.

Marvel vs. Capcom: Infinite - Iron Man

Marvel vs. Capcom: Infinite otrzymało kolejny materiał z rozgrywki. Ten przedstawia ataki Iron Mana i pozwala zobaczyć jak bohater zmienił się na tle poprzednich części. Dalej będzie to zawodnik dysponujący bogaty arsenałem walki na odległość.

Jednocześnie możemy się przyjrzeć wszystkim atakom specjalnym ujawnionych do tej pory postaci. Twórcy zapowiedzieli jednak, że po premierze otrzymamy co najmniej 6 bohaterów DLC. Jednym z nich będzie Black Panther z komiksów Marvela. Wyciek, który do tej pory się sprawdził sugeruje też obecność Venoma - arcywroga Spider-Mana.

Marvel vs. Capcom: Infinite - wszystkie ataki specjalne

Źródło: YouTube (CapcomChannel)

Tagi:

Nie przegap