Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.09.2017 14:53
Koniec gier z Batmanem?
1321V

Koniec gier z Batmanem?

Batman Arkham Knight może być ostatnią odsłoną świetnej serii gier o Batmanie. Na to przynajmniej wskazuje wypowiedź odtwórcy głównej roli.

Batman jako postać komiksowa doczekał się wielu gier ze swoim udziałem. Pierwsze z nich pojawiły się już w latach osiemdziesiątych na takie konsole jak ZX Spectrum czy Nintendo Entertainment System. Były też gry na konsole PlayStation, ale żadna z nich nie dorównała popularnością i oczywiście jakością tych z serii Arkham.

Batman: Arkham Knight obchodzi drugą rocznicę, więc twórcy chwalą się wczesnymi okładkami

Według słów Kevina Conroya, czyli odtwórcy roli Batmana w grach z serii Arkham, Batman Arkham Knight będzie ostatnią grą z serii. Przynajmniej na ten moment. Wychodzi na to, że wydawca Warner Bros. nie ma dalszych planów. Poniżej możecie zobaczyć nagranie, na którym zainteresowany odpowiedział jednemu z fanów - podczas Wizard World Nashville, czyli wydarzenia organizowanego przez pismo Wizard traktującym o rozrywce.

Sam nie mogę uwierzyć, że nie zrobią kolejnej części, ale nie zrobią. Niesamowite, prawda? Zarobili na tych grach miliardy, ale nie, nie mają planów na kolejną. Przykro mi.

Z jednej strony fajnie byłoby dostać więcej tak dobrych gier, choć z drugiej strony Arkham Knight nie jest już tak porywające. Lepiej wiedzieć kiedy zejść ze sceny, aniżeli zanudzić widownię.

Batman: Return to Arkham - oficjalny zwiastun

 

Źródło: https://batman-news.com/2017/09/10/kevin-conroy-batman-arkham-no-plans/

Tagi: batman: arkham asylum batman: arkham city batman: arkham knight rocksteady studios Warner Bros Interactive Ent.