Jakub Barwiak Jakub Barwiak 11.09.2017 13:58
Nowe oblicze Greya. Pierwszy teaser filmu wieńczącego wielką trylogię
345V

Nowe oblicze Greya. Pierwszy teaser filmu wieńczącego wielką trylogię

Już w najbliższe walentynki Christian Grey zaatakuje kina i nie tylko… ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sieci ukazał się pierwszy teaser trzeciej części najlepszego guilty pleasure od czasu Zmierzchu.

Pięćdziesiąt twarzy Greya – ekranizacja książkowego hitu sprzedażowego, oraz sequel filmu – Ciemniejsza Strona Greya, podobnie jak pierwowzór okazały się być niemałymi hitami sprzedażowymi. Pewne było więc, że zwieńczenie trylogii również będzie można zobaczyć w kinie. Co prawda premiera dopiero w walentynki przyszłego roku, jednak wytwórnia Universal wyszła z założenie, że czas najwyższy pochwalić się pierwszym zwiastunem nowej swojej produkcji.

Top 10 komedii wszechczasów

Nowe oblicze Greya będzie oczywiście adaptacją książki E.L. James o tym samym tytule, fani twórczości pisarki wiedzą więc czego się po filmie spodziewać. Jednym z najważniejszych momentów obrazu będzie bez wątpienia ślub Anastasii Steele Christiana Greya, oraz powiązany z tym wątek utrzymania przez Anastasię panieńskiego nazwiska. Oczywiście oprócz tego dostaniemy z pewnością wiele genialnych, drewnianych dialogów, dorównujące im aktorstwo, oraz miejmy nadzieję, kilka memogennych sytuacji.

Nowe oblicze Greya zakończy trylogię, która okazała się niemałym sukcesem finansowym. Mimo negatywnych ocen krytyków, druga część serii zarobiła na całym świecie 950 milionów dolarów, jej następca jest w stanie ten wynik powtórzyć.

Czy w zwieńczeniu trylogii doczekamy się równie pięknych scen jak katastrofa helikoptera z dwójki, o tym dowiemy się już 9 lutego, gdy film pojawi się w polskich kinach. Reżyseruje James Foley (Ciemniejsza strona Greya).

Źródło: http://www.cinemablend.com/news/1701380/the-first-fifty-shades-freed-trailer-features-a-wedding-and-christian-greys-abs

Tagi: Fifty Shades Freed guilty pleasure nowe oblicze greya rak Video

Nie przegap