Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.09.2017 13:34
Twórcy Wiedźmina 3 umieją z siebie żartować
1378V

Twórcy Wiedźmina 3 umieją z siebie żartować

Wiedźmin 3 to jak dotąd największe dzieło naszych rodzimych deweloperów. Twórcy potrafią jednak żartować ze swojej gry na co dowodem jest żartobliwy zwiastun pokazany na PAX West 2017 z okazji 10-lecia serii.

Wiedźmin 3 pojawił się w połowie 2015 roku i z miejsca stał się światowym hitem. Mimo upływu lat seria, a zwłaszcza trzecia gra z tejże, generuje ogromne przychody dzięki czemu CD Projekt RED rośnie w siłę. Obecnie seria obchodzi swoje 10. urodziny, więc na tegorocznym PAX West zorganizowano panel.

Wiedźmin nadal zarabia ogromną kasę

Na wspomnianym panelu twórcy odpowiedzieli na pytania dziennikarzy i wysłuchali również podziękowań od fanów. Ostatnio mogliśmy zobaczyć nowy zwiastun, na którym bohater Wiedźmina 3, czyli Geralt, osobiście podziękował graczom. Nie był to jednak jedyny materiał jaki wtedy zaprezentowano. Twórcy pokusili się o zabawny montaż, pokazujący kulisy produkcji czy wszelakie glitche.

Zobaczymy więc sesję motion capture ze sceny erotycznej, aktora udającego wymioty lub potwora, czy Geralta goniącego kozę nocą po lesie. Druga połowa wideo to zabawny zwiastun, w którym nazywa się Wiedźmina 3 bardzo realistycznym doświadczeniem, ale pokazuje się latających przeciwników, atakujące niedźwiedzie czy powykręcanego Geralta. Całość zwieńczona jest jękami aktora i... Geraltem jadącym na dwóch koniach.

Wiedźmin 3 na żartobliwym zwiastunie i materiałach zza kulis

 

Tagi: CD Projekt RED cdp.pl playstation 4 The Witcher 3 wideo Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie przegap