Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.09.2017 10:55
Star Wars Battlefront 2 - szczegółowe informacje o testach beta
688V

Star Wars Battlefront 2 - szczegółowe informacje o testach beta

Star Wars Battlefront 2 będziemy mogli przetestować przed premierą. Wcześniej mogliśmy zapoznać się z datą premiery i pierwszymi szczegółami, a dzisiaj pora na znacznie więcej.

Star Wars Battlefront 2 ma być największym projektem spośród wszystkich, za które odpowiedzialne było Electronic Arts. W ramach przypomnienia - nad grą pracują aż trzy studia. EA Motive to studio odpowiedzialne za tryb fabularny. DICE również zajmuje się tym co umie najlepiej, czyli dopieszcza grę od strony technicznej i stara się dostarczyć możliwie najlepszy tryb wieloosobowy. Jest jeszcze Criterion, które zajmuje się pojazdami i wszystkim co z nimi związane. Jak dotąd wszystko wskazuje na to, że będzie to najlepsza gra osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Star Wars Battlefront 2. Walki w kosmosie wyglądają fenomenalnie!

Jeszcze zanim nastąpi premiera Star Wars Battlefront 2. będziemy mogli przetestować grę w ramach otwartych testów beta. Rozpoczną się one już 6 października, ale ci, którzy zamówili grę przed premierą, rozpoczną je dwa dni wcześniej. Co takiego będziemy mogli sprawdzić? Z odpowiedzią przychodzi użytkownik Reddita o nicku Some_Info. Można zaufać jego opinii, bo wcześniej, zanim zaczęły się targi Gamescom, ujawnił kilka nieznanych wtedy informacji. Oto co według niego czeka nas podczas testów:

  • Trzy mapy: Galactic Assault on Theed (40 graczy), Starfighter Assault on Fondor (24 graczy) i Strike on Takodana
  • Tryb Skirmish, który zaoferuje grę w pojedynkę, na podzielonym ekranie i za pośrednictwem połączenia dla dwóch graczy
  • Dostępni bohaterowie będą tymi samymi, których mogliśmy zobaczyć na EA Play podczas tegorocznego E3
  • W trakcie rozgrywek pojawi się “LAAT gunship”, ale według informacji gracze nie będą mogli go kontrolować; będzie poruszać się po określonej trasie
  • Rozmiar klienta ma oscylować w granicach 14-16 GB
  • Żołnierze otrzymają od 5-9 emotek
  • Gracze będą mogli zdobywać kredyty i doświadczenie, ale wszystko zostanie usunięte po skończeniu testów
  • Grafika ma być lepsza względem tego co widzieliśmy w trakcie E3.

Na ten moment to tyle. Niebawem powinniśmy dowiedzieć się o wszystkim z oficjalnego źródła. Premiera gry przewidziana jest na 17 listopada tego roku. Poniżej znajdziecie zwiastun kosmicznych walk. Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają w akcji, możecie też skorzystać z linka umieszczonego pod pierwszym akapitem.

Star Wars Battlefront 2 - niesamowity zwiastun kosmicznych walk

 

Źródło: https://www.reddit.com/user/Some_Info

Tagi: beta Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 star wars battlefront 2

Nie przegap