Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.09.2017 10:00
Dragon's Dogma Dark Arisen na PS4 - dynamiczny motyw z preorderu
310V

Dragon's Dogma Dark Arisen na PS4 - dynamiczny motyw z preorderu

Dragon's Dogma Dark Arisen pojawi się w przyszłym miesiącu. Jeśli zamówimy remaster przed premierą, otrzymamy dynamiczny motyw. Dostępne jest wideo, które go prezentuje.

Dragon's Dogma Dark Arisen to RPG akcji wyprodukowane przez Capcom. Większość elementów jest typowych dla gatunku. Przemierzamy otwarty świat, wykonujemy zadania i pokonujemy kolejnych przeciwników. To co grę wyróżnia to system pionków. Cały zamysł polega na stworzeniu sobie pomocnika o wybranej klasie i płci. Posłuży nam radą oraz pomoże w walce. Co jeszcze ciekawsze - można pożyczyć sobie pionka od innych znajomych. Im bardziej doświadczony, tym lepiej się sprawdzi w różnych sytuacjach.

Dragon's Dogma: Dark Arisen. Nowy zwiastun przedstawia klasy postaci

Dotychczas gra dostępna była na PlayStation 3. Najpierw pojawiła się zwykła wersja, a później rozszerzona, czyli Dragon's Dogma Dark Arisen. Oferowała kilka nowości jak wyjątkowe uzbrojenie, dostęp do nowej (o wiele trudniejszej) lokacji oraz wielu nowych zadań. Teraz ta rozszerzona wersja pojawi się na PlayStation 4, już 3 października tego roku.

Grupa Truant Pixel od jakiegoś czasu zajmuje się tworzeniem wyjątkowych motywów dla dużych gier. Kolejnym przykładem ich talentu jest ten zaprezentowany poniżej. Przedstawia czerwonego smoka - głównego przeciwnika bohatera gry. Ponadto motyw cechuje własne udźwiękowienie i utwór muzyczny w towarzystwie dźwięków z ogniska. Trzeba przyznać, że wygląda dobrze, aczkolwiek utwór na pewno po jakimś czasie zacznie męczyć. Grę możecie już teraz zamówić w tym miejscu, za 99 złotych. Informujemy, że motyw dostępny jest tylko dla przedsprzedaży cyfrowej.

Dragon's Dogma Dark Arisen - prezentacja dynamicznego motywu

 

Tagi: capcom Dragon's Dogma: Dark Arisen playstation 4 wideo

Nie przegap