Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.09.2017 02:53
The Evil Within 2 - prawie godzina materiału z gry
669V

The Evil Within 2 - prawie godzina materiału z gry

The Evil Within 2 ma poważną szansę na osiągnięcie sukcesu, którego brakowało poprzedniej odsłonie tej serii. Shinji Mikami, który był reżyserem pierwszej odsłony, w przypadku The Evil Within 2 zajął stanowisko producenta/nadzorcy.

The Evil Within 2 nie odchodząc od korzeni gry akcji z perspektywy trzeciej osoby do której dołożono szczyptę horroru i gore, dostosowuje się do trendów panujących obecnie na rynku. Produkcja ma być mniej liniowa, oferować pseudo otwarty świat z zadaniami pobocznymi do wykonania. Brzmi to na sucho wyjątkowo dziwnie, ale... chyba Tango Gameworks wie co robi.

The Evil Within 2 - tak wyglądają zadania poboczne

Studio chce wydłużyć czas obcowania z The Evil Within 2 oferując nam misje zlecane przez postaci poboczne. Przedmioty, które otrzymamy w podzięce mają nam pozwolić przetrwać walki z kreaturami maści wszelakiej. Do celu będziemy mogli dojść jedną z kilku ścieżek, co brzmi intrygująco.

Wczoraj Bethesda razem z deweloperem za pośrednictwem platformy Twitch transmitowała prawie godzinę z The Evil Within 2 w trakcie której pokazano wiele aspektów rozgrywki. Przygotujcie sobie ponad 50 minut wolnego czasu i zapraszamy do seansu.

The Evil Within 2 - 50 minut czystej rozgrywki

Premiera The Evil Within 2 już 13 października tego roku.

Tagi: Bethesda PlayStation 4 tango gameworks The Evil Within 2 wideo