Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.09.2017 17:27
Destiny 2. Curse of Osiris pierwszym dodatkiem DLC
473V

Destiny 2. Curse of Osiris pierwszym dodatkiem DLC

Destiny 2 pojawiło się już na rynku i osiąga pierwsze sukcesy. My otrzymaliśmy z kolei kolejne potwierdzenie na temat pierwszego rozszerzenia. Przygotujcie się na nadciągającą Klątwę Ozyrysa.

Destiny 2 to najważniejsza tegoroczna premiera Activision. Wydawca nie poprzestanie na premierze i szykuje długie wsparcie dla swojej produkcji. Wiemy już, że gra otrzyma mnóstwo rozszerzeń, a ich wydawanie ma być lepiej rozplanowane niż miało to miejsce w przypadku pierwszej odsłony. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o wycieku pierwszych informacji na temat pierwszego dodatku. Teraz otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie jego istnienia. Nowy przeciek pochodzi z witryny sklepu Xbox Store. Ktoś zapewne umieścił dodatek przedwcześnie w ofercie.

Destiny 2 jest ogrywane przez miliony graczy

Wszystko wskazuje na to, że Destiny 2 otrzyma dodatek poświęcony Ozyrysowi. Jego istnienie było już wspominane w pierwszej odsłonie gry. Teraz jego wątek zostanie rozwinięty. Pierwsze rozszerzenie ma nosić nazwę "Curse of Osiris" i zabrać nas na planetę Merkury. Gracze otrzymają nowe misje fabularne i wezmą udział w kolejnych przygodach. Jedna z lokacji ma nosić nazwę "Infinite Forest". Nie zabraknie również nowych zbroi i broni. Możemy liczyć na nowe mapy do trybów wieloosobowych oraz aktywności kooperacyjne. Najprawdopodobniej chodzi o Strike'i. Brak na razie wieści o świeżych Raidach.

Destiny 2 w ramach pierwszego rozszerzenia ma zaoferować również nowe Patrol Zone oraz przestrzeń społecznościową Lighthouse. Nowości miałyby pojawić się na rynku już w grudniu tego roku.

Destiny 2 zadebiutowało na rynku dwa dni temu. Pierwsze opinie i recenzje sugerują, że Bungie podobało zadaniu, a gra okazała się sukcesem, który przyciągnął do siebie miliony graczy.

Destiny 2 - zwiastun premierowy

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-09-08-destiny-2-curse-of-osiris-dlc-details-leaked-by-xbox-store

Tagi: Activision Bungie Curse of Osiris Destiny 2 dlc playstation 4 wideo

Nie przegap