Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 08.09.2017 15:29
Destiny 2 ogrywane przez miliony graczy?
583V

Destiny 2 ogrywane przez miliony graczy?

Destiny 2 to jedna z największych premier tego roku. I jeśli wierzyć przedstawicielom Bungie, w grę zagrało już miliony graczy.

Destiny 2 pojawiło się 2 dni temu. Już premierą wiadomo było, że gra wzbudza ogromne zainteresowanie. Według doniesień Activision, większe niż pierwsza część gry. A wszystko to mimo narzekań, że gra wygląda zbyt podobnie do "jedynki". Tak czy siak, premiera za nami, więc teraz czas na rozwój gry, o którym Bungie wspomniało na swojej stronie.

Destiny 2 - plany twórców na wrzesień

Ten sam wpis zaczyna się słowami, które można odczytać w ten sposób, że w Destiny 2 zagrało już miliony graczy.

Z głowami pełnymi wspomnień i sercami gotowymi do działania wydaliśmy Destiny 2. Od tamtej pory miliony Strażników wydostało się z atakowanego Miasta i przybyło na "bezpieczną" Farmę.

Nie wiadomo dokładnie o jakich liczbach mowa. Na dobrą sprawę nie musi wcale chodzić o graczy, ale trudno nie zauważyć nawiązania. Być może tyczy się to sprzedanych kopii, a może osób aktywnie grających. Czy może jeszcze Strażników stworzonych przez graczy. Tak czy siak, duży sukces Destiny 2 zaskoczeniem raczej dla nikogo nie będzie. Ogromny marketing, zachęcająca beta i po prostu wysokiej jakości gra, choć niepozbawiona problemów.

Destiny 2 pojawiło się 6 września tego roku. Na ten moment jedynym problemem gry zdają się być wady techniczne - zwłaszcza jeśli chodzi o zawieszanie się aplikacji na PlayStation 4 Pro. Twórcy zaczęli już jednak pracować nad łatką, ale w międzyczasie podsunęli rozwiązanie - czyli wyłączenie w ustawieniach konsoli HDCP.

Bungie udostępniło niedawno całą ścieżkę dźwiękową z Destiny 2 na swoim kanale w serwisie YouTube. Zachęcam do przesłuchania poniższego utworu, bo jest naprawdę wyśmienity. Zaczyna się spokojnie i wręcz melancholijnie, aby w połowie stać się epickim i bardzo podniosłym.

Destiny 2 - piękny utwór The Journey ze ścieżki dźwiękowej

 

Źródło: https://www.bungie.net/en/News/Article/46234

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4

Nie przegap