Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 08.09.2017 13:04
Bethesda wyda niezapowiedzianą grę w tym roku?
558V

Bethesda wyda niezapowiedzianą grę w tym roku?

Bethesda na ten rok przygotowało kilka dużych premier. Wychodzi jednak na to, że jedna z nich nie została jeszcze zapowiedziana. Wiadomość wyszła na jaw przez wpadkę jednego z pracowników firmy.

Bethesda ma na ten rok zaplanowane wiele dużych premier. Już za kilka dni, czyli 15 września pojawi się dodatek do Dishonored 2. Niecały miesiąc później, czyli 13 października pojawi się The Evil Within 2. Pod koniec tego samego miesiąca pojawi się jeszcze Wolfenstein 2. Oprócz tego są też gry wydane na nowo na potrzeby VR, czyli Skyrim, Fallout 4 i Doom VFR.

Wolfenstein 2: The New Colossus. Pora powstrzymać nazistów i ratować Amerykę

Okazuje się jednak, że Bethesda w tym roku może wydać jeszcze jakiś niezapowiedziany tytuł. Wiadomość wypłynęła na wierzch podczas wywiadu z wiceprezesem ds. marketingu i PR-u firmy, Pete Hinesem podczas PAX West 2017. Zainteresowany wspomniał niechcący o tym, że oprócz wspomnianych wyżej grach, szykuje się jeszcze jedna, ale to niespodzianka. Tym samym nie podzielił się większą informacją na temat projektu, nie wiadomo więc czy to kontynuacja czy może nowa marka. Hines jednak zaprzeczył temu co mówił, twierdząc, że był oszołomiony po sieciowych rozgrywkach i nie wiedział co mówi.

Teraz możemy tylko przypuszczać, że się wygadał, a projekt faktycznie powstaje. Mogło mu się też coś pomylić, ale to już mniej prawdopodobne. Bethesda z pewnością nad czymś jeszcze pracuje, ale czy coś niezapowiedzianego się jeszcze pojawi? Nie wiadomo. Warto przypomnieć, że na tegorocznym E3 miało się rzekomo pojawić Starfield, czyli gra sci-fi osadzona w uniwersum Fallout. Do zapowiedzi jednak nie doszło, jak doskonale wiadomo.

Źródło: https://twitter.com/DCDeacon/

Tagi: Bethesda

Nie przegap