Jakub Barwiak Jakub Barwiak 07.09.2017 18:48
Legion Samobójców 2 z reżyserem
289V

Legion Samobójców 2 z reżyserem

Mimo negatywnych opinii krytyków, Legion Samobójców zarobił przyzwoitą liczbę martwych, amerykańskich prezydentów. Sequel produkcji był więc bardziej niż pewny, teraz wiadomo kto zajmie się jego reżyserią.

W licznych plotkach wymieniano wielu kandydatów do zastąpienia Davida Ayera, reżysera pierwszego Legionu, na giełdzie nazwisk przewijał się nawet Mel Gibson, wiadomo jednak, że to nie „Waleczne serce”, a Gavin O’Connor – reżyser Księgowego zajmie się stworzeniem Legionu Samobójców 2.

Wonder Woman pomaga Warner Bros. wygrać lato 2017

Według The Hollywood Reporter, O’Connor zajmie się zarówno scenariuszem, jak i reżyserią. Co prawda głównym faworytem miał być Jaume Collet-Serra, jednak filmowiec zdecydował się na związanie się z Disneyem i reżyserię Jungle Cruise – filmu na podstawie jednej z atrakcji Disneylandu. David Ayer – reżyser pierwszego Legionu Samobójców pozostał w świecie DC i pracuje nad Gotham City Sirens – obrazem, który skupi się na mniej grzecznych kobietach tego uniwersum.

Gavin O’Connor reżyserował takie produkcje jak Cud w Lake Placid, Niepokonana Jane, czy też Księgowego, który mógł się pochwalić całkiem przyzwoitą ilością zarobionych pieniędzy dla Warner Bros. Bez wątpienia miało to wpływ na angaż reżysera.

Nie wiadomo jednak kiedy rozpoczną się zdjęcia do Legionu Samobójców 2, aktorzy którzy występowali w jedynce mają mocno napięty terminarz, wystarczy wspomnieć tutaj chociażby o Willu Smithie, który pracuje właśnie na planie aktorskiej wersji Alladyna. Właśnie ze względu na kwestie terminarzu, najbliższym możliwym terminem rozpoczęcia zdjęć wydaje się być druga połowa 2018 roku.

Źródło: http://www.cinemablend.com/news/1700209/suicide-squad-2-has-finally-found-its-director

Tagi: DC gavin o'connor legion samobójców 2 suicide squad 2 warner bros

Nie przegap