Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 07.09.2017 17:22
Marvel vs. Capcom: Infinite. Szczegóły na temat trybu arcade
196V

Marvel vs. Capcom: Infinite. Szczegóły na temat trybu arcade

W Marvel vs. Capcom: Infinite nie zabraknie ikonicznych trybów gry, które od zawsze kojarzyły się z gatunkiem bijatyk. 

Marvel vs. Capcom: Infinite ma nie powielać błędów Street Fighter V. Capcom tym razem zafunduje bijatykę nie tylko dla zatwardziałych fanów gatunku. Studio obiecuje, że nawet osoby grające rzadziej w bijatyki będą miały co robić. Dlatego już na starcie otrzymamy filmowy tryb fabularny oraz kilka innych sposób spędzania czasu dla pojedynczego gracza.

Marvel vs. Capcom: Infinite prezentuje grupę nowych postaci na efektownych materiałach

Marvel vs. Capcom: Infinite odda do naszej dyspozycji tryb arcade. Klasyczna drabinka będzie się składać z ośmiu walk. Ostatnia to oczywiście starcie z potężnym bossem. Potwierdzono jednak, że przed tą walką czeka nas jeszcze pojedynek z mini-bossem poprzedzającym finałowego przeciwnika. Wiemy też, że ukończenie arcade nagrodzi nas odblokowaniem nowych kolorów naszych zawodników.

Nadal nie jest to poziom gier Netherrealm, ale jednak Capcom wysnuło pewne wnioski z krytyki swojej poprzedniej bijatyki. Szkoda, że tym razem zostaniemy zmuszeni do kupowania zawodników DLC za prawdziwe pieniądze. Ofensywa dodatkowych postaci ma być w tym wypadku naprawdę agresywna. W sumie mnie to nie dziwi - obecna pula wojowników jest koszmarnie rozczarowująca.

Marvel vs. Capcom: Infinite - zwiastun fabularny

Źródło: http://shoryuken.com/2017/09/06/marvel-vs-capcom-infinite-arcade-mode-details-surface-mini-boss-unlockables-colors-and-more/

Tagi: Capcom Marvel vs. Capcom: Infinite playstation 4 wideo

Nie przegap