Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.09.2017 15:25
L.A. Noire na PS4 już w listopadzie
2720V

L.A. Noire na PS4 już w listopadzie

L.A. Noire zostało właśnie zapowiedziane w nowej wersji, która w listopadzie wyląduje na PlayStation 4. Plotki okazały się prawdziwe, ale tylko w pewnym stopniu.

L.A. Noire pojawiło się niedawno w świadomości społeczności graczy dzięki plotce. Mówiła ona o tym, że kryminalna gra wydana pod skrzydłami Rockstar Games pojawi się w odnowionej wersji na PlayStation 4. To co czyniło plotkę bardziej atrakcyjną, były doniesienia o wsparciu wirtualnej rzeczywistości i perspektywy pierwszoosobowej.

L.A. Noire - pojawi się remaster ze wsparciem VR i perspektywą FPP?

Odnowiona wersja L.A. Noire faktycznie pojawi się na PlayStation 4, ale jeśli chodzi o wirtualną rzeczywistość to mowa tutaj o L.A. Noire: The VR Case Files, które dostępne będzie jedynie dla posiadaczy HTC Vive. To zestaw siedmiu oryginalnych spraw z gry przygotowanych z myślą o VR.

Jako użytkownicy PlayStation 4 również otrzymamy odnowione L.A. Noire, ale remaster ograniczy się do wizualnych upiększeń. Na standardowych wersjach konsoli będziemy mieli do czynienia z rozdzielczością 1080p, lepszym oświetleniem, lepiej wyglądającymi chmurami, teksturami wyższej jakości i nowymi ujęciami kamer podczas przerywników filmowych. Jeśli chodzi o PlayStation 4 Pro spodziewać się możemy rozdzielczości 4K. Nie sprecyzowano jednak o jakiej płynności mowa.

Remaster L.A. Noire ma pojawić się 14 listopada tego roku. Ceny jeszcze nie znamy, nie ma też jeszcze żadnego zwiastuna nowej wersji. Wiemy natomiast, że jeśli chodzi o zawartość, dostępne będą wszystkie dodatki jakie się dotychczas pojawiły.

L.A. Noire to gra, której akcja rozgrywa się w tytułowym Los Angeles w latach 1947. Jako świeży detektyw rozwiązujemy kolejne brudne sprawy i wspinamy się po szczeblach kariery mierząc się ze wszechobecną korupcją. Jeśli chodzi o rozgrywkę, mamy tu do czynienia z połączeniem detektywistycznej gry przygodowej i akcji. W jednym etapie badamy miejsca zbrodni w poszukiwaniu śladów, rozmawiamy ze świadkami, a w innych chwilach uczestniczymy w strzelaninach bądź pościgach. Gra utrzymana jest w klimatach noir, a w swoim czasie zasłynęła nie tylko z wyjątkowego klimatu, ale również zaawansowanej mimiki twarzy. Poniżej znajdziecie zwiastun premierowy oryginalnej wersji, która w 2011 roku pojawiła się na PlayStation 3.

L.A. Noire - zwiastun oryginalnej wersji

 

Źródło: https://www.rockstargames.com/newswire/article/60266/4-New-Versions-of-L-A-NOIRE-Coming-November-14

Tagi: L.A. Noire la noire playstation 4 rockstar games

Nie przegap