Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.09.2017 11:07
Destiny 2 - lista znanych problemów
621V

Destiny 2 - lista znanych problemów

Destiny 2 pojawiło się oficjalnie wczoraj, więc duża społeczność graczy donosi o problemach. Bungie opublikowało znaną listę bolączek, nad poprawieniem których firma będzie pracować.

Destiny 2 jest już testowane przez wszystkich zainteresowanych tym, jak wiele ze swoich obietnic dotrzymało Bungie. Według zapowiedzi twórców całość ma być znacznie lepsza. Tyczy się to w zasadzie wszystkich elementów. Fabuła jest bardziej rozbudowana i podsunięta w bezpośredni sposób. Struktura gry jest bardziej otwarta i swoim charakterem przypomina MMO RPG. Entuzjaści grania ze znajomymi mogą przejść kampanię fabularną w kooperacji (choć nie od razu) albo spędzać czas w trybach wieloosobowych. Mamy tutaj raidy, tryby PvP i PvE, misje stworzone z myślą o kooperacji czterech graczy i strefę społecznościową. Kręcić nosem mogą ci, którzy kupili grę przed premierą, bowiem bonusy otrzymają dopiero po przejściu gry lub po spełnieniu innych warunków.

Destiny 2. Preorderowe niespodzianki dopiero po przejściu gry

Bungie opublikowało listę znanych problemów, na które mogą trafić grający w Destiny 2.

 • Jeśli gracz spadnie z klifu w Nessus na terenie Sunken Cave, jego Duch będzie umieszczony w miejscu, z którego niemożliwy będzie dalszy postęp fabularny. Koniecznym może okazać się powrót na orbitę i ponowne wybranie lokacji.
 • Tylko liderzy grup graczy mogą pomijać scenki fabularne, o ile życzy sobie tego drużyna.
 • Perk Linear Actuators nie zawsze jest uruchamiany mimo spełnienia warunków.
 • Postęp w Nightfall nie zawsze zapisuje się wszystkim. Zaleca się być w grupie przed podjęciem aktywności.
 • Emblemat The Lore Scholar zostanie przyznany tylko tym graczom, którzy w pierwszej części otworzyli Age of Triumph Record Book. Czas na to był do 1 sierpnia.
 • Prison of Elder zostanie zapamiętane dopiero po pokonaniu Skolas aniżeli po ukończeniu aktywności Prison of Elders.
 • Niektóre z kolorów włosów nie pasują do odpowiedników postaci z pierwszej części.
 • Jeśli gracz chce umieścić dany przedmiot w Vault, konieczne będzie skorzystanie z alternatywnego sortowania, aby przedmiot z danej kategorii nie znajdował się na pierwszym miejscu.
 • Po użyciu niektórych umiejętności może się okazać, że skorzystanie z narzędzi celowniczych broni jest niemożliwe. Aby tego uniknąć należy krótko nacisnąć L1.
 • Wskazywanie drogi do sklepu może nie działać właściwie podczas wykonywania aktywności.
 • Przy łączeniu egzotycznych przedmiotów mogą być one wygaszone. Nie należy się tym przejmować i kontynuować łączenie.

Na tym koniec. Póki co mamy tylko listę znanych problemów, ewentualnie jakieś rozwiązania. Nie wiadomo jeszcze kiedy pojawi się pierwsza aktualizacja. Poniżej znajdziecie zwiastun premierowy Destiny 2.

Destiny 2 - oficjalny zwiastun premierowy

 

Źródło: https://www.bungie.net/en/Help/Article/46168

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4

Nie przegap