Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.09.2017 09:49
LawBreakers niedługo stanie się jeszcze lepsze
299V

LawBreakers niedługo stanie się jeszcze lepsze

LawBreakers jeszcze w tym roku doczeka się wiele nowej zawartości, która znacznie uatrakcyjni i tak już dobrą grę. Ostatnio dowiedzieliśmy się o istnieniu nadchodzącej zawartości, a teraz możemy się jej przyjrzeć.

LawBreakers jest świetne, ale nie cieszy się dużą popularnością. Graczy nie brakuje i ciągle jest z kim grać, ale w Sieci mówi się, że baza użytkowników jest niewielka. Trudno wskazać bezpośrednią przyczynę, ale jedną z nich z pewnością jest duża konkurencja na rynku. Gra jednak wzbogaci się o nową zawartość jeszcze w tym roku i być może pozytywnie wpłynie to na popularność gry, choćby za jakiś czas.

LawBreakers doczeka się wielu darmowych dodatków

Ostatnim razem napisaliśmy o tym, że do LawBreakers zmierza nowa zawartość, mająca ukazać się jeszcze w tym roku. W dużym skrócie: nowe mapy, klasa, tryb rankingowy i wiele poprawek. Teraz możemy dokładniej przyjrzeć się temu co nas czeka i wygląda to naprawdę dobrze. Twórcy chcą przypodobać się najpierw tym, którzy grę już posiadają, ale jednocześnie sprawić, że ci, którzy jeszcze jej nie mają, zmienią zdanie.

Pierwsze zmiany pojawiły się już teraz i w głównej mierze dotyczą nowych graczy, którzy jeszcze nie do końca rozumieją panujące w grze zasady. Tym samym w menu głównym pojawiła się nowa zakładka, czyli Tutorial. Znajdziemy w niej tryb Sandbox, w którym bez ograniczeń możemy testować sobie klasy oraz mapy. Dodatkowo twórcy przygotowali filmiki instruktażowe, które pomogą nam zrozumieć klasy i tryby. Gdyby samo to nie było wystarczające, za obejrzenie ich dostaniemy całkiem sporo kredytów.

Jeszcze w tym miesiącu w LawBreakers pojawi się nowa mapa i jak wszystkie nowości będzie darmowa. Twórcy przygotowali ją z myślą o ekscytujących walkach bez grawitacji, więc być może wspomniane obszary będą większe.

Twórcy eksperymentują też z nowymi trybami, dlatego pojawi się tryb Skirmishes. Będzie oferował przerwę pomiędzy wymagającymi starciami, którymi gra się charakteryzuje. Ma to pozwolić zarówno doświadczonym jak i nowym graczom na spróbowanie nowych sposobów na granie i wyluzowanie się. Rozgrywać się będą w nowym miejscu, ale to jeszcze niewiadoma. Kolejnym trybem będzie klasyczny Team Deathmatch, o braku którego wspomniałem w recenzji. Gra jest tak mocno nastawiona na zabijanie, że podobne rozgrywki świetnie się tutaj wpasują.

Pojawi się też tryb rankingowy, czyli Boss Leagues. Oczywiście zamysł polega na walce o szczyt w rankingu społeczności graczy, ale szczegółów jeszcze nie znamy. Na razie jest logo.

Na koniec informacja o nowe mapie, którą twórcy LawBreakers przygotowali z myślą o trybie Blitzball - czyli rozgrywkach polegających na strzelaniu goli. Prezentuje się naprawdę super.

W pewnym momencie pojawią się też skórki ograniczone czasowo, ale więcej szczegółów poznamy przed premierą konkretnej aktualizacji. Ważną informacją jest to, że pod koniec tego roku pojawi się całkiem nowa klasa, ale póki co, ta jest niespodzianką. Mamy tylko zajawkę na poniższej grafice.

Na sam koniec informacja o nowej mapie Valhalla. To pierwsza asymetryczna mapa, którą przygotowują twórcy. Poniżej znajdziecie jej próbkę. Twórcy obiecują ekscytujące zagrożenia środowiskowe i ciekawe punkty odrodzeń.

Na ten moment to wszystkie informacje. Na konkrety trzeba jeszcze poczekać. Tymczasem zostawiamy świetny zwiastun premierowy.

LawBreakers - oficjalny zwiastun

 

Źródło: http://lawbreakers.nexon.net/en/news/article/25113/lawbreakers-q4-2017-content-roadmap

Tagi: boss key productions Lawbreakers

Nie przegap