Daniel Stroński Daniel Stroński 06.09.2017 20:39
Just Dance 2018 ze specjalnym trybem dla dzieci
652V

Just Dance 2018 ze specjalnym trybem dla dzieci

Just Dance 2018 to świetna zabawa na spotkanie z niegrającymi znajomymi, szczególnie płci żeńskiej. A co z dzieciakami? Spokojnie, w tym roku dostaną własny tryb zabawy, który pomoże im w rozwoju!

Just Dance to taneczna serii wymagająca od graczy naśladowania tanecznych ruchów, jakie są wyświetlane na ekranie telewizora. Kamera podłączona do konsoli odczytuje je i nagradza nas punktami. Brzmi prosto, ale na wyższych poziomach trudności daje popalić, szczególnie niewygimnastykowanym osobom. Problem mają też najmłodsi, którzy chcą sobie zabawnie potańczyć do kamery jak rodzice czy starsze rodzeństwo, ale są zbyt mali. Na szczęście nowa odsłona ma rozwiązać ten problem.

Just Dance 2018 potwierdzone - Ubisoft powraca ze swoją taneczną serią

Just Dance 2018 przyniesie zupełnie nowy tryb dla dzieci, dzięki któremu młodsi gracze będą mogli robić wygibasy przed kamerą, a wszystko ustawią sobie sami w menu i z punktacją skrojoną specjalnie dla nich. Specjalne taneczne pozy zostały przygotowane we współpracy z dwoma specjalistkami od rozwoju dziecięcego, co ma wesprzeć rozwój motoryki - czyli przyjemne z (bardzo) pożytecznym.

Just Dance 2018 - ogłoszenie trybu dla dzieci

 

Oprócz tego Just Dance 2018 to tradycyjnie zestaw nowych tanecznych ruchów i samych piosenek - tym razem zadbano o takich artystów jak Ariana Grande, Bruno Mars czy Beyoncé. Łącznie 40 świeżych piosenek i dostęp do Just Dance Unlimited, które obecnie zawiera ponad 300 utworów (jest to płatne, ale z grą otrzymamy 3-miesięczną subskrypcję gratis). Wszystko to już niebawem, bo 24 października tego roku.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Just Dance 2018 playstation 4 Ubisoft wideo

Nie przegap