Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.09.2017 13:48
Destiny 2 - tańczący Strażnicy na zwiastunie premierowym
406V

Destiny 2 - tańczący Strażnicy na zwiastunie premierowym

Destiny 2 trafiło dzisiaj do sklepów, więc premiera świętowana jest na całym świecie. Również w Japonii, gdzie jak zwykle popisano się pomysłowością i innym spojrzeniem od reszty. Oto taneczny zwiastun nowego hitu.

Destiny 2 od dzisiaj oficjalnie dostępne jest w sklepach, choć grać z innymi graczami można było już wczoraj, bo serwery były aktywne. Gra dostępna będzie też w limitowanych pakietach z PlayStation 4 Pro w kolorze białym. Do tego jest jeszcze ładnie wyglądający limitowany kontroler Dualshock 4 - w kolorze białym i ze złotymi motywami.

Destiny 2. Limitowane PlayStation 4 Pro ukazane w pełnej krasie

Dzisiaj Destiny 2 ma światową premierę. Jako Europejczycy zwiastun premierowy dostaliśmy dość wcześnie, ale niedawno pojawił się jeszcze zwiastun typu Live Action, czyli z rzeczywistymi aktorami. Teraz przychodzi pora na japoński zwiastun tego typu i jak można się spodziewać, nie jest do końca normalny. Choć to i tak nic w porównaniu z tym, co potrafią japońscy spece od marketingu. Zwiastun przedstawia tańczących Strażników, co nawiązuje do emotek oraz Freestyle Playground - miejsca w strefie społecznościowej, w którym będziemy mogli spędzać czas z innymi graczami. Zwiastun znajdziecie poniżej.

Destiny 2 na tanecznym zwiastunie Live Action z Japonii

Destiny 2 dostępne jest od dzisiaj, ale niewiele redakcji dostarczyło swoje recenzje. Pozostaje więc samodzielne testowanie - do czego na pewno chętnych nie zabrakło, sądząc po ogłoszeniach Activision. Kontynuacja ma być lepsza pod każdym względem - bardziej otwarta struktura, więcej fabuły, lepsze zadania i więcej możliwości we wspólnym graniu.

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 wideo

Nie przegap