Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.09.2017 18:52
Code Vein - 17 minut z wampirzym Dark Souls
407V

Code Vein - 17 minut z wampirzym Dark Souls

Code Vein to kolejny przedstawiciel tytułów Soulsike. Seria From Software osiągnęła spektakularny sukces i powołała do życia cały podgatunek gier, więc nic dziwnego, że kolejni twórcy również próbują swoich siły w podobnej mechanice.

Code Vein wrzuci nas do zniszczonego świata i ruin post-apokalipsy. Wcielimy się tutaj w przedstawiciela rasy wampirów. Ci dzielą się na różne społeczności i walczą o przeżycie z potworami i mieszkańcami innych krain.

Code Vein prezentuje mroczną lokację i system walki na nowym nagraniu

Code Vein w przeciwieństwie do serii Dark Souls nie będzie grą trudną. Przynajmniej w założeniach. Twórcy chcą stworzyć przystępną grę akcji, przy której bawić się mogą wszyscy gracze. Całość ma zostać tak zaprojektowana, aby trafić do jak najszerszego grona użytkowników.

Nowe wideo pozwala ocenić jak wygląda rozgrywka. Skojarzenia do serii Souls same się nasuwają. Podobnie wyglądające animacje postaci - chociaż tutaj prezentują się one o wiele sztywniej i bardziej ślamazarnie. Walka również wygląda znajomo, jak i sama eksploracja. Mimo wszystko osoba trzymająca pada w dłoni bardzo wychwala dzieło Bandai. Stwierdza nawet, że gra jest całkiem trudna. Jeśli mało Wam podobnych gier, to Code Vein powinno Wam przypaść do gustu.

Code Vein - długie nagranie z rozgrywki

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: Bandai Namco Code Vein Namco Bandai playstation 4 wideo

Nie przegap