Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.09.2017 18:22
Śródziemie: Cień Wojny przedstawia orków ninja
343V

Śródziemie: Cień Wojny przedstawia orków ninja

Śródziemie: Cień Wojny doczekało się nowego wideo. Możemy na nim podziwiać nowych wrogów z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć. Poznajcie mroczne plemię orków na usługach Saurona.

Śródziemie: Cień Wojny ukazuje na nowym materiale kolejną nację orków, z którą przyjdzie nam się zmierzyć. Będą to wojownicy wychowani w mroku i preferujący ciche eliminowanie swoich przeciwników. Możemy być pewni, że niejednokrotnie napsują nam oni krwi.

Śródziemie: Cień Wojny - posłuchajcie opowieści orków

Śródziemie: Cień Wojny przedstawia nam kolejne, czwarte już plemię orków. Wirtualny świat będzie zamieszkany przez wiele różnorodnych ugrupowań. Każde z nich reprezentuje nie tylko odmienną kulturę, ale i style walki, więc różnice nie ograniczą się jedyne do wyglądu. Ostatnio mogliśmy podziwiać chciwych orków na zwiastunie z okropnie dopasowaną muzyką. Teraz pora na śmiertelnie skutecznych skrytobójców. Podczas walk korzystają oni z bomb dymnych, potrafią znikać i mordują wrogów za sprawą szybkich cieć swoich zabójczych broni.

Śródziemie: Cień Wojny pojawi się na rynku w dniu 10 października

Śródziemie: Cień Wojny - orkowie Dark Tribe na zwiastunie

Szkoda, że nie wszystkie informacje na temat gry są pozytywne. Wiemy, że produkcja będzie pełna miktrotransakcji. Ostatnio dowiedzieliśmy się też, że szlachetny gest, który ma pomóc rodzinie zmarłego producenta, nie jest do końca taki piękny i posiada drobny druczek. Oby to wszystko nie odbiło się na jakości i odbiorze samej produkcji.

Źródło: YouTube (Shadow of War)

Tagi: Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros. Interactive

Nie przegap