Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 05.09.2017 17:44
Destiny 2. Limitowane PlayStation 4 Pro ukazane w pełnej krasie
842V

Destiny 2. Limitowane PlayStation 4 Pro ukazane w pełnej krasie

Destiny 2 już jutro trafi na półki sklepowe, a razem z grą dostępna będzie limitowana edycja PlayStation 4 Pro. Jeśli lubicie biel, nie posiadacie konsoli i chcecie zagrać w Destiny 2, to nadarzyła się świetna okazja, aby szarpnąć się na zakup sprzętu.

Wraz z premierą Destiny 2 do sprzedaży trafią też specjalne zestawy z konsolą. Klienci będą mogli nabyć nową wersję PlayStation 4 Pro w kolorze bieli. Sony podzieliło się nowymi zdjęciami prezentującymi zawartość tego pakietu oraz samą konsolę. Wygląda ona naprawdę ładnie.

Destiny 2 otrzyma limitowany kontroler i kolejne zestawy z PS4

Destiny 2 pojawi się na rynku już jutro. Ma to być wielka premiera Activision i jeden z najgorętszych debiutów tego roku. Jeśli jakimś cudem dorwaliście grę wcześniej to już możecie zacząć zabawę, bo serwery produkcji zaczęły działać nieco wcześniej.

Jeśli jednak powstrzymywaliście się z zakupem konsoli do czasu premiery Destiny 2 to warto rzucić okiem na zdjęcia ukazujące limitowane zestawy PlayStation 4 Pro. Do białej konsoli dołączana jest sama gra oraz kody na egzotyczne pakiety cyfrowych broni. Jest to więc świetna okazja, aby wejść w świat tego kosmicznego uniwersum.

Poniżej macie z kolei materiał wideo przedstawiający proces rozpakowania limitowanej konsoli, a w galerii znajdziecie więcej zdjęć. Jak Wam się podoba białe PlayStation 4 Pro?

Destiny 2 - rozpakowanie limitowanej wersji konsoli

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 wideo

Nie przegap