Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.09.2017 15:01
Sonic Forces pojawi się w listopadzie w polskiej wersji językowej
1403V

Sonic Forces pojawi się w listopadzie w polskiej wersji językowej

Sonic Forces pojawi się na początku listopada. W naszym kraju gra zostanie wydana przez Cenegę. Tym samym możemy liczyć na polską wersję językową, choć nie w takiej wersji jak większość zapewne liczyła.

Sonic Forces to najnowsza odsłona kultowej już serii. Odpowiadają za nią twórcy bardzo udanego Sonic Generations. Ich celem jest wyniesienie serii na nowy poziom z jednoczesnym zachowaniem najlepszych elementów znanych z poprzedników. Trafimy więc do trójwymiarowych lokacji oraz do klasycznych, w stylu odsłon w grafice 2D. Gra pojawiła się razem z Sonic Mania na tegorocznym E3, dzięki czemu możemy przyjrzeć się rozgrywce.

Sonic Forces i Sonic Mania w ofensywie! Mamy długie nagrania z rozgrywki

Polski wydawca Cenega ogłosił dzisiaj, że Sonic Forces w Polsce dostępne będzie w polskiej wersji językowej. Nie będzie to pełna lokalizacja - do dyspozycji dostaniemy jedynie napisy. Fabuła opowie nam epicką walkę Sonica o ocalenie świata. Złoczyńcą odpowiedzialnym za zagrożenie jest Dr Eggman oraz nowa postać zwana Infinite. Jako gracze pomożemy niebieskiemu jeżowi stworzyć armię i zwalczyć zło. Wcielimy się nie tylko w maskotkę Segi, ale również bohatera stworzonego w edytorze postaci.

Dla tych, którzy zainteresowani są zakupieniem gry przed premierą przygotowano prezenty. Będzie to kostium dla bohatera stworzonego samodzielnie. Strój nazywa się Shadow the Hedgehog i zaprezentowany jest na grafice poniżej.

Sonic Forces dostępne będzie jeszcze w Edycji Premierowej. Da nam ona dostęp do następującej zawartości:

Edycja premierowa będzie zawierać 4 unikatowe pocztówki z grafikami oraz DLC z kostiumami dla własnego bohatera z kultowych gier SEGA - Jet Set Radio™, Super Monkey Ball™, NiGHTS™, Persona®5 i PuyoPuyo™.

Sonic Forces na rynku pojawi się 17 listopada tego roku. Poniżej znajdziecie zwiastun, który przedstawia rozgrywkę w klasycznym stylu.

Sonic Forces - fragment klasycznego poziomu

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cenega playstation 4 Sega Sonic Forces sonic team

Nie przegap