Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.09.2017 19:04
Secret of Mana - uroczo wyglądający remake w akcji
1253V

Secret of Mana - uroczo wyglądający remake w akcji

Secret of Mana zapowiada się na bardzo miły powrót do przeszłości. Square Enix szykuje gruntowne odświeżenie jednego ze swoich największych klasyków.

Secret of Mana to remake kultowej gry jRPG z 1993 roku. Tytuł zadebiutował wówczas na konsoli Super Nintendo Entertainment System. Teraz powróci w środowisku 3D i odświeżonej szacie graficznej utrzymanej w kolorowej oprawie wizualnej. Nowe materiały pozwalają zerknąć jak gra wygląda w ruchu.

Secret of Mana - zapowiedziano remake na PS4 i PSV

Secret of Mana prezentuje się uroczo. Szczególnie jeśli będziemy mieć do czynienia z przenośną wersją, gdzie pewne umowne rozwiązania stylu chibi nie będą aż tak przeszkadzać. Tytuł otrzyma też od nowa skomponowaną ścieżkę dźwiękową, która zostanie utrzymana w duchu oryginału. Fani klasycznych gier jRPG powinni być w siódmym niebie. Szczególnie jeśli tęsknią za czasami kiedy to produkcje pokroju Chrono Trigger były wyznacznikami jakości.

Secret of Mana - rozgrywka

Secret of Mana pojawi się w cyfrowej dystrybucji w przyszłym roku. Premiera gry nastąpi 15 lutego 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita. Produkcja ma być wierna oryginałowi, ale doczeka się kilku usprawnień i nagranych kwestii dialogowych.

Tagi: PAX west playstation 4 playstation vita secret of mana Square Enix wideo

Nie przegap