Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.09.2017 13:41
LawBreakers doczeka się wielu darmowych dodatków
670V

LawBreakers doczeka się wielu darmowych dodatków

LawBreakers to świetna strzelanka, która nie cieszy się wielką popularnością. Mimo wszystko twórcy nie zamierzają porzucać swojego dzieła i tym samym zapowiadają wiele darmowych atrakcji - między innymi tryb rankingowy i nowa klasa!

LawBreakers to wyjątkowy FPS sieciowy, który stawia na strzelanie się w warunkach zerowej grawitacji. Zasady zabawy są staroszkolne, choć nie wszystko potraktowano klasycznie - całość rozgrywa się na stosunkowo niewielkich mapach, a to co najważniejsze to odpowiednie wykorzystanie umiejętności wybranej klasy oraz zręczność. W naszej recenzji gra otrzymała mocne 8/10 - jest to tytuł, który warto sprawdzić, choć nie da się ukryć, że gra cieszy się niewielką popularnością.

LawBreakers trzeba sprawdzić - nasza recenzja

Mimo niewielkiej popularności LawBreakers doczeka się darmowych dodatków, które znacznie wzbogacą zawartość. Czeka nas nowa mapa, klasa (na razie owiana tajemnicą) czy tryb rankingowy. Obok tego wszystkiego pojawiać się będą poprawki błędów czy zmiany w balansie. Wygląda na to, że będzie coraz więcej powodów aby zacząć zabawę z tą grą.

Póki co wiadomo jedynie, że pierwszy z dodatków dostaniemy już w tym miesiącu, ale na więcej szczegółów trzeba poczekać. Wsparcie cieszy i ja osobiście liczę, że z czasem LawBreakers będzie wzbudzać większe zainteresowanie. A jeśli cenicie sobie ścieżkę dźwiękową, to na oficjalnej stronie dostępna jest za darmo - mowa o platformach takich jak iTunes czy Spotify.

LawBreakers na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: https://twitter.com/lawbreakers/

Tagi: boss key productions Lawbreakers playstation 4

Nie przegap