Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.09.2017 11:02
Friday the 13th: The Game - do gry trafią stroje kąpielowe i nowe mapy
977V

Friday the 13th: The Game - do gry trafią stroje kąpielowe i nowe mapy

Friday the 13th: The Game również pojawiło się na trwającym jeszcze PAX West 2017. Tym samym zapowiedziane zostały dodatki w ramach Spring Break 1984 DLC. Jest też nowy zwiastun.

Friday the 13th: The Game nie jest najlepszą grą pod słońcem, choć pomysł na siebie miało. To gra wieloosobowa, która skupia się na odgrywaniu przez graczy ról znanych z filmowych slasherów. Jedni wcielają się w ofiary, a jeden z graczy w samego Jasona, których próbuje ich zamordować. Gra niestety jest jednak mocno niedopracowana, więc twórcy mają jeszcze daleką drogę zanim wystarczająco ją poprawią.

Friday the 13th: The Game - nowa łatka naprawia wiele problemów

Na trwającym jeszcze dzisiaj PAX West 2017 pojawiła się zapowiedź dodatku do Friday the 13th: The Game. Paczka o nazwie Spring Break 1984 skupi się na dodaniu strojów kąpielowych, które podziwiać możemy na poniższym zwiastunie. Oprócz tego pojawią się też nowe mapy, tryby czy wcielenia Jasona.

Friday the 13th: The Game - zwiastun Spring Break 1984 DLC

Friday the 13th: The Game otrzyma też dedykowane serwery, przeglądarkę serwerów, nowe awatary dla ofiar, emotki czy ubrania. Nie zostało jeszcze sprecyzowane kiedy paczka się pojawi, ale jeśli już to w pierwszym tygodniu od premiery kosztować będzie 50% mniej. Wciąż jednak nie znamy ceny bazowej.

Tagi: dlc friday the 13th: the game Gun Media playstation 4 spring break 1984 wideo

Nie przegap