Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.09.2017 12:39
Destiny 2 - rozpakowanie kolekcjonerki
1312V

Destiny 2 - rozpakowanie kolekcjonerki

Destiny 2 to bez wątpienia największa premiera września. Od niej dzieli nas kilka dni, więc zainteresowani siedzą jak na szpilkach. Jeśli kupili edycję kolekcjonerską, która do tanich nie należy, to zastanawiają się jak wygląda na żywo.Dzięki materiałowi wideo możemy zobaczyć.

Edycja kolekcjonerska Destiny 2 nie należy do tanich. Trzeba za nią zapłacić ponad 1000 złotych. Zainteresowani więc mogli liczyć na wysoką jakość dołączonych do niej dodatków. A te są... specyficzne. W torbie znaleźć możemy folię słoneczką, linkę zabezpieczającą oraz ładowarkę USB z panelem słonecznym. Do tego dorzucana jest gra z przepustką sezonową, steeelbook, artbook i naszywki wojskowe rasy Cabal.

Destiny 2 - kiedy pierwszy Raid?

Ktoś może powiedzieć, że za taką cenę, zawartość jest żartem. I po materiale od sklepu MightyApe...tak to wygląda. Pudełko z grą i przypinki nie wyglądają źle, torba też jeszcze może się obronić, bo nie wygląda aż tak źle, ale reszta? Płacąc ponad 1000 złotych ludzie oczekują jednak czegoś normalnego/dobrego.

Destiny 2  rozpakowanie edycji kolekcjonerskiej

Jak wam się podoba zawartość? Wzięliście kolekcjonerkę, edycję specjalną czy zwykłe wydanie gry? A może w ogóle gry nie chcecie kupić?

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 playstation 4 wideo