Daniel Stroński Daniel Stroński 02.09.2017 10:00
Przegląd gier niezależnych #24 -SteamWorld Dig 2, My Eyes On You, Deer Hunter Reloaded i inne
872V

Przegląd gier niezależnych #24 -SteamWorld Dig 2, My Eyes On You, Deer Hunter Reloaded i inne

W naszym serwisie poświęcamy miejsce wszystkim grom, które zmierzają na konsole Sony, lecz przy natłoku tych mniejszych produkcji łatwo jest zgubić gdzieś po drodze niektóre zapowiedzi. Dlatego też powstały krótkie weekendowe przeglądy gier niezależnych i tych od mniejszych wydawców.

SteamWorld Dig 2

SteamWorld Dig 2 powraca z nową odsłoną coraz głębszego kopania w głąb ziemi, gdzie schodząc niżej, znajdujemy cenniejsze surowce i nowe gadżety dla naszego mechanicznego bohatera, a za wydobywane skarby ulepszamy swój sprzęt. Być może nie brzmi zbyt zachęcająco, ale tego typu diggery wciągają bez reszty - sprawdźcie zresztą poprzedniczkę! W nadchodzącej "dwójce" usłyszymy dodatkowo El Huervo (m.in. Hotline Miami).

Na razie znamy tylko datę premiery wersji na Nintendo Switcha (21.09), ale PS4 dostanie własną parę dni później.

SteamWorld Dig 2 - dzienniki deweloperskie z rozgrywką i muzyką El Huervo

 

My Eyes On You

Ukraińska przygodówka 3D z zagadkową sprawą kryminalną. Wcielimy się w Jordana Adaliena, wrabianego agenta FBI, próbującego schwytać tajemniczego Człowieka z Szkarłatnej Masce. Nieliniowa rozgrywka przedstawia historię w zależności od tego, za którymi śladami podążymy. Wszystko to w otoczce neonowego noir.

Data premiery nie została na razie wyznaczona.

My Eyes On You - zwiastun

 

Warlocks vs Shadows

Polski beat 'em up 2D z elementami RPG i pixel-artową grafiką. Wcielimy się w jednego z jedenastu potężnych czarodziejów, każdy z własnymi umiejętnościami i odmiennym stylem gry, by uratować świat przed niebezpiecznymi potworami. Twórcy przygotowali możliwość gry w singlu lub w towarzystwie innych graczy, do czterech osób jednocześnie. Pięć światów i losowo generowany łup z wrogów ma dostarczyć godziny dobrej i wymagającej zabawy.

Premiera na dniach, 5 września.

Warlocks vs Shadows - zwiastun

 

Jaws / E.T. Pinball (Pinball FX3)

Pinball FX3 od Zen Studios stanie się niebawem dostępne wraz z pakietem stołów "Universal Classics", które stworzone zostały w oparciu o filmowe klasyki - Szczęki, E.T. oraz Powrót do przyszłości. Możemy liczyć na wysoką szczegółowość stołów, oryginalne pomysły i wspaniałe udźwiękowienie.

W kwestii premiery dostaliśmy jedynie krótkie "niebawem".

Pinball FX3 - Jaws

Pinball FX3 - E.T.

 

Deer Hunter Reloaded

Polowanie na jelenie z urządzeń mobilnych (jakimś cudem) trafiło na konsole stacjonarne. Grę cechuje oryginalne (zupełnie zerżnięte ze Sniper Elite) celowanie ze strzelby i bullet cam, a także grafika (nie żeby jakaś dobra, po prostu grafika) oraz możliwość ulepszania swojego sprzętu. Od karibu i innych owiec po łosie i jelenie - oto Deer Hunter Reloaded.

Gra trafi na PlayStation 4 jesienią tego roku.

Deer Hunter Reloaded - zwiastun

 

Senko no Ronde 2

Bijatyka 3D, w której znalazło się miejsce na bullet hell. Piekło pocisków towarzyszy każdemu starciu z charakterystycznie japońskimi postaciami, walczącymi ze sobą w zwarciu i na dystans. Wysokie tempo akcji wymaga umiejętnego podejścia fana bijatyk i zręczności bywalca salonów gier. Jeśli pamiętacie WarTech (X360, automaty) z 2007 roku, to tutaj mamy do czynienia z rebootem serii. 

Premiera już za parę dni, 6 września.

Senko no Ronde 2 - zwiastun

 

Tagi: Deer Hunter Reloaded My Eyes On You Pinball FX3 playstation 4 przegląd gier niezależnych Senko no Ronde 2 SteamWorld Dig 2 Warlocks vs Shadows wideo

Nie przegap