Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 01.09.2017 18:06
Call of Duty: WW2 nie będzie jednorazowym powrotem do przeszłości
680V

Call of Duty: WW2 nie będzie jednorazowym powrotem do przeszłości

Call of Duty: WW2 może się okazać badaniem gruntu pod kolejne odsłony serii. Te przecież powstaną, ale niekoniecznie wrócą do klimatów science fiction. Twórcy wierzą, że ramy historyczne to bogaty temat na następne części cyklu.

Call of Duty: WW2 ma stanowić wielki powrót do korzeniu po wielu latach zasypywania nas kolejnymi odsłonami w coraz to bardziej futurystycznych klimatach. Okazuje się jednak, że nie będzie to krótki epizod w dziejach cyklu. W przyszłości możemy oczekiwać kolejnych odsłon zabierających nas w sam środek rzeczywistych konfliktów.

Call of Duty: WW2 - beta porównana między PS4 a PS4 Pro

Call of Duty: WW2 może sprawić, że seria na dłużej zostanie w ramach historycznych. Jeśli obawialiście się nagłego powrotu do klimatów sci-fi i kosmicznej atmosfery, to możecie odetchnąć z ulgą. Ze słów prezesa Activision, który rozmawiał z serwisem Gameinformer wynika, że otrzymamy więcej odsłon utrzymanych w bardziej realistycznym tonie. 

Eric Hirshberg został spytany czy postrzega Call of Duty: WW2 jako jednorazowy strzał, aby zadowolić fanów lub przyszły kierunek całego cyklu.

Wiesz, nie mogę ujawnić rzeczy, od których dzieli nas kilka lat. Nie uważam jednak, że to jednorazowy wyskok. Wydaje mi się, że druga wojna światowa i klimaty historyczne to dużo szerze i bardziej bogate terytorium. Myślę, że istnieje wiele możliwości na to, że będziemy eksploatować te pomysły więcej niż ten jeden raz.

Eric potwierdził także, że odświeżone Crash N.Sane Trillogy to niesamowity sukces, który znacznie przekroczył oczekiwania Activision. Firma nie była pewna, czy seria posiada faktycznie tak duże grono fanów, czy może to głośnie krzyki garstki osób. Okazało się jednak, że nadal istnieje zapotrzebowanie na przygody tego bohatera. Nie poznaliśmy jednak wyników sprzedaży.

Call of Duty: WW2 - zwiastun trybu wieloosobowego

Call of Duty: WW2 pojawi się na rynku w dniu 3 listopada.

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2017/08/30/eric-hirshberg-talks-call-of-duty-crash-playerunknown-s-battlegrounds.aspx

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games wideo

Nie przegap