Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 01.09.2017 17:17
PlayStation 4 - nowa reklama przedstawia najpopularniejszą konsolę na rynku
902V

PlayStation 4 - nowa reklama przedstawia najpopularniejszą konsolę na rynku

PlayStation 4 otrzymało nową reklamę, która udowadnia nam dlaczego konsola jest najlepszym miejscem do grania.

PlayStation 4 jest obecnie najpopularniejszą konsolą świata. Wszystko to za sprawą zalewu świetnych produkcji ekskluzywnych niedostępnych na innych sprzętach. W tym udział mają też liczne współprace z producentami zewnętrznymi. Wiadomo, że posiadacze PS4 mogą liczyć na wcześniejszy dostęp do testów beta niektórych produkcji oraz cyfrową zawartość przeznaczoną wyłącznie dla nich. No, przynajmniej przez pewien czas. Takie coś ma miejsce przy okazji Destiny 2

God of War - piękna kraina Midgard

Nowa reklama utrzymana jest w formie wywiadu przeplatanego urywkami z nadchodzących gier. Mowa tutaj o fenomenalnie zapowiadającym się God of War, kolejnej odsłonie NBA 2K18 i Star Wars: Battlefront 2. To przecież tylko czubek góry ludowej i pokazuje, że właściciele PlayStation 4 będą w nadchodzących miesiącach dosłownie rozpieszczani przez ofensywę gier.

PlayStation 4 - reklama w formie wywiadu

Wszystko to przekłada  się na to, że obecnie PlayStation 4 to według Sony najlepsze miejsce do grania oraz najpopularniejsza konsola na rynku. Zgadzacie się z tym, czy macie może inne zdanie na ten temat? Nie da się ukryć, że PS4 to już kolejny przykład w historii konsol potwierdzający, że przepis na sukces to świetne tytuły na wyłączność oraz współpraca z innymi producentami gier.

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: god of war interview NBA 2K18 playstation 4 reklama Sony Star Wars: Battlefront 2 wideo

Nie przegap