Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 01.09.2017 16:23
NBA 2K18 niczym GTA
694V

NBA 2K18 niczym GTA

NBA 2K18 zaprezentuje nam nowy tryb jakim będzie The Neighborhood. Poprzez wprowadzenie tego trybu twórcy chcą wnieść całość na nowy poziom. W Sieci pojawił się też zwiastun.

NBA 2K18 ma być najlepszą odsłoną serii, więc w swojej kategorii zapowiada się jako najlepszy przedstawiciel. Twórcy szykują o wiele lepszą oprawę graficzną, która sprawi, że zawodnicy będą wyglądać lepiej niż kiedykolwiek. Oprócz tego możemy liczyć na wielu ikonicznych zawodników, więc fani tego sportu mogą czuć się zadowoleni.

NBA 2K18 wygląda świetnie! Mamy pierwszy zwiastun

Twórcy przygotowali nowy tryb na potrzeby NBA 2K18. Mowa o The Neighborhood, który będzie połączeniem tego czym charakteryzowały się dotychczasowe odłony: MyPark, Pro Am i MyCAREER. Ma to być jeden wspólny świat dla wielu graczy, w którym wspólnie będą mogli doświadczyć sportowych emocji zarówno na boisku jak i poza nim.

Chcieliśmy wynieść przygodę i doznania NBA 2K18 na zupełnie nowy poziom, umieszczając graczy w samym centrum środowiska koszykarskiego – w którym mogą odkrywać nowy świat, prowadzić interakcje z innymi uczestnikami, a przede wszystkim konkurować ze sobą. Jesteśmy niezmiernie ciekawi jak gracze zareagują na ten dodatek i co to będzie oznaczało dla przyszłości marki.

Wspomniany tryb to całkowita nowość w serii. Stworzony będzie z kilku lokacji, po których gracze będą mogli się poruszać i wchodzić ze sobą w interakcję. Poprzez wykonywanie przeróżnych czynności będziemy zdobywać doświadczenie - czy to poprzez tatuowanie się czy uczestnictwo w treningach.

W NBA 2K18 pojawi się również tryb Road to 99 czyli meta gra, w której gracze są nagradzani za zwiększanie statystyk MyPLAYER.

Obecny jest również zunifikowany system odznaczeń, dostępny w Pro-Am, Park  oraz podczas całej drogi przez MyCAREER. Atrybuty, animacje i odznaczenia łącznie definiują styl gry zawodników, podczas całej drogi modyfikacji statysty w modelu Road to 99.

Nowości zostały zaprezentowane na poniższym zwiastunie.

NBA 2K18 - zwiastun zawodników

NBA 2K18 ma pojawić się 15 września tego roku w wersji na PlayStation 4 i PlayStation 3. Wydawca, czyli Cenega Polska, nie przewiduje polskiej wersji językowej.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 2K Sports NBA 2K18 playstation 4 Visual Concepts wideo

Nie przegap