Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 01.09.2017 15:06
Road Rage na PS4 z datą premiery
503V

Road Rage na PS4 z datą premiery

Road Rage na PlayStation 4 to nowa gra, która w głównej mierze opiera się na kultowych grach z serii Road Rash. Dzisiaj poznaliśmy datę premiery i jak się okazuje - gra wyląduje już w przyszłym miesiącu.

Road Rage tak jak gry, na których się opiera, skupi się na wysoce agresywnych zachowaniach na drodze. Na pierwszym PlayStation mogliśmy zagrać w Road Rash: Jailbreak z 2000 roku - całość polegała na wybraniu zawodnika, który charakteryzował się nie tylko motocyklem, ale również uzbrojeniem - mógł mieć choćby łańcuch czy kij bejsbolowy. Założeniem rozgrywki było ściganie się po amerykańskich szosach, ale całość uatrakcyjniały jednoczesne walki z innymi uczestnikami wyścigu i policją.

Więcej informacji o Road Rage

Mechanika w Road Rage będzie wyglądać podobnie, z tą różnicą, że tym razem do dyspozycji dostaniemy otwarty świat. Będziemy zdobywać reputację jako jeden z uczestników gangu motocyklowego. Oprócz wyścigów czekają nas inne atrakcje, jak choćby modyfikowanie maszyn czy zadania poboczne.

Teraz wydawca ogłosił, że premiera gry nastąpi 24 października tego roku. Grę można zamawiać w niektórych sklepach za granicą i według tego co widać w Sieci, cena wynosić będzie 20 funtów. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Poniżej z kolei jest zwiastun skupiający się na otwartości świata.

Road Rage - oficjalny zwiastun

 

Źródło: https://www.gamespress.com/

Tagi: Maximum Games playstation 4 Road Rage Team6 Game Studios

Nie przegap